loading...

وقتی یک محصول در نسخه ای ویژه با ظاهری بسیار جذاب تولید می شود اما امکان خرید آن وجود ندارد معمولا همین دست نیافتنی بودن باعث دلربایی بیشتر آن می شود. اکنون یک تیم فرانسوی با تغییر ظاهر کارت گرافیک GTX 970 Gaming 4G ظاهری خواستنی به آن داده اند که البته راهی برای خرید آن وجود ندارد.

 چند ماه پیش، MSI تولید مادربوردهای جدید خود با برند Krait را آغاز کرد که به لطف طراحی سیاه و سفید خود به شدت جذاب به نظر می رسیدند. هدف از تولید این مادربورد، پاسخگویی به نیاز سازندگان سیستم و مودرها است که با استفاده از آن به سر هم کردن زیباترین سیستم ها بپردازند که ظاهر و قدرت باطنی را در کنار یکدیگر به کاربر ارائه کند.

در آن زمان متعجب بودیم که چرا هیچ کس در MSI به این فکر نیوفتاده که کارت گرافیک را نیز با همین طرح و ظاهر تولید کند؛ چراکه حتی در CES 2015 خبری از چنین محصولی در لیست این شرکت نبود. البته در آن زمان شاهد ارائه ی یک کارت گرافیک سبز رنگ از سوی MSI بودیم که برای جشن گرفتن سالروز رویدادی مهم در دنیای کارت های گرافیک ساخته شده بود، اما باز هم خبری از یک مادربورد سبز رنگ برای تکمیل آن نبود.

یک تیم از مودرهای فرانسوی به نام Math Military Modding تصمیم گرفتند یک گرافیک GTX 970 Gaming 4G را از MSI تحویل گرفته و به سر هم کردن آن از پایه پرداختند. با اندکی رنگ و تبدیل پوشش قرمز رنگ این گرافیک به سفید، شاهد نتیجه ای خواهیم بود که در تصاویر می بینید و نمی توان زیبایی آن را انکار کرد.

نسخه ویژه ی گرافیک GTX 970 با ظاهری زیبا و دست نیافتنی -

نسخه ویژه ی گرافیک GTX 970 با ظاهری زیبا و دست نیافتنی -

نسخه ویژه ی گرافیک GTX 970 با ظاهری زیبا و دست نیافتنی -

متاسفانه امکان خرید این کارت گرافیک وجود ندارد اما به نظر می رسد جریان رنگ کردن کارت های گرافیک و اینگونه قطعات برای سازگاری با نیازهای مختلف در حال اوج گرفتن باشد. نظر شما در این خصوص چیست؟ تصور می کنید این اقدام جذاب به نظر می رسد یا از بین بردن گارانتی قطعه فقط برای تغییر رنگ آن اقدامی بیهوده است؟

مسعود آموزگار

منبع : zoomit.ir

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
loading...
تبلیغات