انویدیا امکان اُورکلاک کردن پردازنده ی GTX 0M را دوباره ممکن می کند -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انویدیا امکان اُورکلاک کردن پردازنده ی GTX 0M را دوباره ممکن می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انویدیا با عرضه ی کارت گرافیک GeForce R347 امکان اورکلاک یا آندرکلاک کردن این پردازنده ی گرافیکی را از کاربران سلب کرده بود، حال این کمپانی با انتشار پستی در وبلاگ خود وعده داد تا با عرضه ی نسخه ی جدید بروزرسانی درایور خود، کاربران قادر خواهند بود تا پردازنده ی گرافیکی لپ تاپ مجهز به GeForce R347 را اورکلاک یا آندرکلاک کنند.

انویدیا با این دلیل که اورکلاک و آندرکلاک کردن لپ تاپ های مجهز به پردازنده ی گرافیکی GTX 0M می تواند منجر به بروز آسیب های جدی به لپ تاپ شده و حتی کارکرد عادی سیستم را نیز مختل کند، امکان اورکلاکینگ را از درایور خود حذف کرده بود.

حال این کمپانی با انتشار پستی خبر از عرضه ی بروزرسانی جدید درایور این پردازنده ی گرافیکی داده که دوباره قابلیت اورکلاک و آندرکلاک کردن را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

پست منتشر شده در وبلاگ انویدیا به ترتیب زیر است:

همانطور که می دانید ما بصورت مداوم در حال بهبود کارایی و بهینه سازی عملکرد پردازنده ی گرافیکی کامپیوتر شما هستیم. ما محصولات خود را از هر نظر بهینه می کنیم تا شما کاربران در زمان استفاده یک کامپیوتر پایدار با قابلیت اجرای بازی ها در دمای پایین، صدای کم و مصرف انرژی بهنیه لذت ببرید. با این حال بسیاری از کاربران با اورکلاک کردن پردازنده ی گرافیکی کامپیوتر خود، لذت بیشتری می برند. درایور کنونی ارائه شده توسط انویدیا قابلیت اورکلاک کردن پردازنده ی گرافیکی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد، اما بنابر درخواست های کاربران بر آن شدیم تا این امکان را در بروزرسانی درایور دوباره در اختیار آنها قرار دهیم.

در صورتی که شما نیز از جمله کاربرانی هستید که از این کارت گرافیک استفاده می کنید می توانید از ماه آتی میلادی با دانلود آخرین بروزرسانی انویدیا، کارت گرافیک خود را اورکلاک کنید.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

انویدیا امکان اُورکلاک کردن پردازنده ی GTX 0M را دوباره ممکن می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات