با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی جی تبدیل کنید -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی جی تبدیل کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

استفاده از صفحه ی نمایش لمسی در بسیاری از کاربردها تعامل با گجت های هوشمند را برای کاربران تسهیل کرده است، حال آنکه کار با پنل های لمسی برای دی جی ها و افرادی که با موسیقی سر و کار دارند، سخت است، اما با کلید های چرخان Tuna می توان این مشکل را حل کرد.

 همانطور که گفتیم با پیشرفت های صورت گرفته در مورد توسعه ی فناوری های مرتبط با صفحات نمایش لمسی، استفاده از این ماژول ها در انواع گجت ها بسیار فراگیر شده و با نگاهی به اطراف خود می توان حضور پرتعداد گجت های مجهز به این فناوری را به عینه دید، هرچند صفحات نمایش لمسی در زمینه ی موسیقی چندان کارها را راحت نکرده است. کمپانی One با تولید کلید های چرخان فیزیکی، راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است.

با استفاده از کلید های چرخان یا Tuna Knob می توان همچون قلم های استایلوس، صفحات نمایش لمسی را بدون نیاز به انگشت و از طریق وسیله ی دیگر لمس کرد که در این مورد خاص، کلید چرخان جداشدنی است. از جمله ی اپلیکیشن هایی که می توان این گجت را با آن مورد استفاده قرار داد& Korg Ims-20، Touchable و Dj هستند.

لینک دانلود

اگرچه این گجت نمی تواند جای سخت افزار اصلی ویرایش موسیقی را بگیرد، اما به این روش استفاده از پنل های لمسی را در حوزه ی موسیقی بسیار تسهیل کرده است.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

با کلیدهای چرخان Tuna، تبلت خود را به کنترلر دی جی تبدیل کنید گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات