تماشا کنید: با جا لیوانی Maskimatic ریختن مایعات از لیوان در خودرو غیرممکن می شود -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تماشا کنید: با جا لیوانی Maskimatic ریختن مایعات از لیوان در خودرو غیرممکن می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تماشا کنید: با جا لیوانی Maskimatic ریختن مایعات از لیوان در خودرو غیرممکن می شود
,کیک استارتر,kickstarter,جا لیوانی maskimatic,ترفندهای سخت افزار

این روزها اغلب خودروها دارای محل هایی برای قراردادن لیوان هستند. عمده مشکل این نگه دارنده ها لبریز شدن و ریختن مایعات در صورت تکان های شدید خودرو است، حال آنکه نگهدارنده ی لیوان Maskimatic این مشکل را نیز حل کرده است.

این پروژه که در حال جذب سرمایه در کیک استارتر است، ریختن مایعات در اثر تکان های شدید خودرو را غیرممکن می کند. کیت توسعه یافته برای نگه داری لیوان، قادر است لیوان را تا زاویه ی ۲۰ درجه نیز کج کند تا اینکه در سرعت های زیاد و در زمان عبور از موانعی چون سرعت گیرها، مایعات از درون لیوان به بیرون نریزد.

این محصول توسط ماکسیم گیورونسکی برای استفاده در جا لیوانی خودروهای جدید، بصورت پیش فرض طراحی شده است، اما درخواست های متعدد از سوی کاربران وی را بر آن داشته تا با طراحی مجدد این نگه دارنده، آن را برای استفاده در تمامی خودروها عرضه کند. این پروژه هم اکنون در کیک استارتر قرار دارد و می توان با پرداخت ۲۵ دلار یک عدد از آن را خریداری کرد. در صورت رسیدن به هدف ۹۵٫۰۰۰ دلاری، این جا لیوانی ها در می ۲۰۱۵ به دست خریداران خواهد رسید.

لینک دانلود

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

تماشا کنید: با جا لیوانی Maskimatic ریختن مایعات از لیوان در خودرو غیرممکن می شود گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات