مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تا به امروز، علاقه مندان می توانستند یک نسخه جداگانه و هماهنگ با کامپیوترهای شخصی کینکت نسخه دوم (کینکت ایکس باکس وان) را خریداری کنند تا به وسیله کامپیوتر یا تبلت از آن استفاده کنند. مایکروسافت امروز اعلام کرد که دیگر کینکت را برای ویندوز تولید نخواهد کرد.

تولید کینکت برای ویندزو متوقف شده، اما این موضوع به معنای پایان یافتن بقای این سنسور حرکتی بر روی پلتفرم ویندوز نیست. اگر هنوز می خواهید از کینکت در دستگاه های مبتنی بر ویندوز استفاده کنید، مایکروسافت در حال تولید یک آداپتور ۵۰ دلاری است که می توان با خرید آن، از کینکت نسخه ایکس باکس وان بر روی ویندوز نیز استفاده کرد.

بر اساس گفته های مایکروسافت، آن ها با تقاضای بی سابقه ای از طرف جامعه توسعه دهندگان برای سنسورهای کینکت روبه رو شدند و همین موضوع باعث بروز مشکل در پاسخ دهی به این تقاضاها در برخی مناطق شده است. به همین دلیل آن ها تصمیم گرفته اند تا خط تولید کینکت را یکسان سازی کنند. البته نمی توان منکر این موضوع نیز شد که آن ها با این روش می خواهند با فروش هر کینکت، ۵۰ دلار بیشتر درآمد کسب کنند.

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

آرش عیاری

منبع : zoomit.ir

مایکروسافت خط تولید کینکت برای ویندوز را متوقف کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات