سن دیسک از اولین حافظه ی 200 گیگابایتی رونمایی کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سن دیسک از اولین حافظه ی 200 گیگابایتی رونمایی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 معمولا کارت های حافظه را با ظرفیت هایی ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت وضرایبی از ۲ می شناسیم؛ اما شرکت سن دیسک با تکنولوژی اخیر خود، حافظه ۲۰۰ گیگابایتی را تولید کرده است. این محصول دارای ویژگی های منحصر بفردی است.

 بعد از حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی این اولین کارت حافظه ای است که با ظرفیت بالا تولید شده است. در واقع این کارت حافظه نسبت به حافظه ی ۱۲۸ گیگابایتی دارای ۵۶ درصد ظرفیت اضافی است. می توان گفت در این حافظه به اندازی کافی فضا برای ذخیره سازی فایل با حجم های بالا از جمله فیلم های اچ دی وجود دارد. نرخ انتقال داده ها در این کارت حافظه برابر ۹۰ مگابایت در ثانیه است؛ به عبارتی در هر ثانیه می توان ۱۲۰۰ عکس را به حافظه انتقال داد.

از قابلیت های این کارت حافظه می توان به ضد آب بودن، ضد حرارات، ضد ضربه، ضد اشعه ایکس و حتی مغناطیس اشاره کرد. این کارت حافظه با قیمتی حدود ۴۰۰ دلار عرضه خواهد شد.

کلیه ی اخبار و مقالات نمایشگاه را در آدرس zoomit.ir/mwc-2015 مشاهده کنید.
مارکت اندرویدی مایکت ، اسپانسر ویژه زومیت در پوشش خبری نمایشگاه MWC 2015، با بیش از ۵۰ هزار برنامه و بازی ایرانی و خارجی در خدمت شما است.
 

سمیه حسین پور

منبع : zoomit.ir

سن دیسک از اولین حافظه ی 200 گیگابایتی رونمایی کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات