با آداپتور Manfrotto آیپد خود را به کنترلر دوربین DSLR تبدیل کنید -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد با آداپتور Manfrotto آیپد خود را به کنترلر دوربین DSLR تبدیل کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مشکلات سخت افزاری از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

با آداپتور Manfrotto آیپد خود را به کنترلر دوربین DSLR تبدیل کنید
,dslr,manfrotto,ipad,ترفندهای سخت افزار

کمپانی Manfrotto که در زمینه ی تولید تجهیزات عکاسی اعم از سه پایه ها و کیف های مخصوص دوربین فعالیت می کند، آداپتوری ساخته که با استفاده از آن می توان آیپد را به ریموت کنترلر دوربین های DSLR نیکون و کانن تبدیل کرد.

 کمپانی مانفروتو این بار هنر مهندسی خود را نه در تولید سه پایه ها و کیف های عکاسی، بلکه در طراحی آداپتوری نشان داده که می توان با استفاده از آن دوربین DSLR را به آیپد متصل کرد و آیپد را به جای یک کنترلر ریموت برای دوربین های کانن و نیکون مورد استفاده قرار داد. این آداپتور بی سیم نیست، اما می توان با استفاده از آن انواع قابلیت ها نظیر تنظیمات دیافراگم، فوکوس دستی و سایر امکانات دوربین را بصورت مجازی کنترل کرد. ضمنا با استفاده از آیپد می توان از وجود صفحه ی نمایش بزرگ این تبلت نیز به عنوان ویوفایندر بزرگی که روی هیچ دوربینی یافت نمی شود، استفاده کرد.

البته قیمت استفاده از این قابلیت چندان پایین نیست و برای بهره گیری از آن باید ۵۰۰ دلار پرداخت کنید. این محصول در ماه ژوئن روانه ی بازار خواهد شد و با توجه به قیمتش می توان آن را محصولی جذاب برای عکاسان حرفه ای خواند که نیازشان به استفاده از کامپیوتر و اتصال آن به دوربین را از بین می برد.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

با آداپتور Manfrotto آیپد خود را به کنترلر دوربین DSLR تبدیل کنید گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات