Infinite USB-C؛ راهکاری برای افزایش درگاه مک بوک 12 اینچی -

,usb-c,درگاه usb نوع c, کروم بوک پیکسل,ترفندهای سخت افزار

اپل و گوگل با معرفی نسل جدید مک بوک و کروم بوک خود که تنها از وجود یک درگاه USB نوع C بهره می برد، عرصه را برای شکوفایی خلاقیت سازندگان ابزار های جانبی باز گذاشتند، حال آنکه Infinite USB با معرفی محصول خود، امکان تبدیل تنها درگاه مک بوک 12 اینچی را به انواع ورودی و خروجی میسر کرده است.

با استفاده از درگاه تبدیلی جدید Infinite USB-C می توان تنها درگاه موجود را به انواع ورودی و خروجی تبدیل کرد. این گجت را می توان به درگاه USB-C مک بوک 12 اینچی یا کروم بوک پیکسل متصل کرد و با استفاده از انواع آداپتورهای تعبیه شده برای آن، از انواع درگاه های میکرو USB، ورودی USB و درگاه لایتنینگ استفاده کرد. علاوه بر اینکه می توان با استفاده از آداپتورهای مختلف به درگاه های متفاوتی دسترسی داشت، با وجود یک ورودی USB-C در پشت آداپتور اصلی، می توان هر سه درگاه را با اتصال به هم بصورت همزمان مورد استفاده قرار داد. این ابزار جانبی در کیک استارتر قرار دارد و می توان هر یک از این تبدیل های افزایشی را به قیمت 18 دلار خریداری کرد که البته در صورت تمایل به انتخاب رنگ باید به ازای هر یک مبلغ 20 دلار پرداخت کرد.

,usb-c,درگاه usb نوع c, کروم بوک پیکسل,ترفندهای سخت افزار

با توجه به اینکه یکی از آداپتورهای موجود، ورودی USB است، شاید تصور کنید که می توان با استفاده از آن، مک بوک را شارژ کرد، اما باید به این نکته توجه کرد که این دانگل سخت افزاری از وجود ماژول شارژ محروم است و از این رو باید همچنان از آداپتور خود مک استفاده کرد. ضمنا با توجه به اینکه این دانگل قادر به شارژ مک بوک نیست، پس برای استفاده ی همزمان از درگاه USB 3.0 و شارژ دستگاه بصورت همزمان باید همچنان به سراغ آداپتور چند پورت خود اپل رفت که 79 دلار قیمت دارد.

,usb-c,درگاه usb نوع c, کروم بوک پیکسل,ترفندهای سخت افزار

هدف این پروژه از حضور در کیک استارتر جذب سرمایه ای 10٫000 دلاری بود که تاکنون این محصول موفق شده تا 20 برابر میزان پیش بینی شده به جمع آوری سرمایه بپردازد.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات