کارت گرافیک Titan X 12GB از SLI چهار مسیره پشتیبانی می کند -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کارت گرافیک Titan X 12GB از SLI چهار مسیره پشتیبانی می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

همانطور که امروز صبح در زومیت خواندید، انویدیا از کارت گرافیک خارق العاده ی خود با نام Titan X و ۱۲ گیگابایت حافظه ی VRAM رونمایی کرد. دقایقی پیش اطلاعات بیشتری از این کارت گرافیک قدرتمند بدست آمده است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

هنوز مشخصات دقیق فنی کارت گرافیک GeForce Titan X 12GB مشخص نشده، اما حالا می دانیم علاوه بر ۸ میلیارد ترانزیستور در GPU و ۱۲ گیگابایت حافظه ی رم، این کارت گرافیک از SLI چهار مسیره پشتیبانی می کند. بنابراین می توانید ۲ یا ۴ کارت گرافیک Titan X را روی یک سیستم قرار داده و از توان پردازشی همه ی آن ها بهره ببرید.

لایگ ریوو گزارش کرده که Titan X از پردازنده ی گرافیکی GM200 بهره می برد. ورودی پاور این دستگاه نیز ترکیب یک ۸ پین و یک ۶ پین است. دو کانکتور پاور برای کارت گرافیک تک GPU نشان دهنده ی مصرف بالای آن دارد. حال ۴ دستگاه از این کارت گرافیک را روی یک مادربرد تصور کنید.

,gpu, titan x, تایتان ایکس,ترفندهای سخت افزار

,gpu, titan x, تایتان ایکس,ترفندهای سخت افزار

,gpu, titan x, تایتان ایکس,ترفندهای سخت افزار

در حالت SLI عموما حافظه ی رم کارت های گرافیک جمع نمی شود اما eteknix گزارش کرده که با استفاده از چهار دستگاه از این کارت گرافیک در حالت SLI می توان به ۴۸ گیگابایت حافظه ی VRAM دسترسی داشت.

کارت گرافیک Titan X از DirectX 12 پشتیبانی می کند و API جدید مایکروسافت را نیز بطور کامل پوشش می دهد.

این کارت گرافیک همچنین دارای درگاه DisplayPort، HDMI و DVI است.

مسعود یوسف نژاد

منبع : zoomit.ir

کارت گرافیک Titan X 12GB از SLI چهار مسیره پشتیبانی می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات