تماشا کنید: OM/ONE اولین اسپیکر بلوتوث معلق -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تماشا کنید: OM/ONE اولین اسپیکر بلوتوث معلق ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تماشا کنید: OM/ONE اولین اسپیکر بلوتوث معلق
,bluetooth speaker,Gadget,ویدیو,ترفندهای سخت افزار
OM/ONE

OM/ONE یک اسپیکر بلوتوث با طراحی منحصر به فرد است که در عین حال می توان از آن به عنوان یک میکروفون برای مکالمات ویدیویی نیز استفاده کرد.

اسپیکرهای بلوتوث گجت های جدیدی نیستند، اما OM/ONE کاملا قواعد بازی را تغییر داده است.در ویدیوی زیر تیم سازنده این اسپیکر معلق، آن را معرفی می کنند. این اسپیکر سبک وزن کره شکل حدودا یک اینچ بالاتر از پایه مغناطیسی به صورت معلق قرار می گیرد و کاربر می تواند هر گاه دلش خواست آن را برداشته و با خود حمل کند. در این صورت این اسپیکر تا ۱۲ ساعت عمر باتری ارائه خواهد داد. همچون سایر اسپیکرهای بلوتوث رده بالا، OM/ONE هم حجم صدای بسیار زیادی تولید می کند که تا فاصله ۳۳ فوت از دستگاه شنیده می شود. اما چیزی که این دستگاه را از رقبایش متمایز می کند (به جز معلق بودن آن)، این است که می توان از آن به عنوان یک میکروفون مستقل از جهت (Omni-Directional) نیز استفاده کرد. این قابلیت برای تماس های صوتی و ویدیویی بسیار کاربردی خواهد بود. با تمام این قابلیت ها، این اسپیکر جذاب تنها ۱۹۹ دلار قیمت دارد که قیمتی بسیار رقابتی برای آن محسوب می شود. در ادامه می توانید ویدیوی معرفی OM/ONE را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

سیامک احدی

منبع : zoomit.ir

تماشا کنید: OM/ONE اولین اسپیکر بلوتوث معلق گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات