موتورولا از هدست بلوتوث خود، Moto Hint پرده برداشت -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موتورولا از هدست بلوتوث خود، Moto Hint پرده برداشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

موتورولا در کنار معرفی تلفن های هوشمند جدید خود در کنفرانس اختصاصی خود از هدست بلوتوث جدید با نام Moto Hint رونمایی کرد تا کاربران از آن در کنار تلفن های هوشمند چون موتو ایکس استفاده نمایند. این هدست بلوتوث که داخل گوش جا می گیرد، طراحی جالبی دارد و نحوه ی قرار گرفتن آن در گوش با هدفون های معمولی متفاوت است.

موتورولا این محصول را به گونه ای طراحی کرده که حتی کلیدی روی آن مشاهده نمی شود و در صورت دریافت پیام های صوتی کافی است تا سطح آن توسط کاربر لمس شود، برای تنظیم بلندی صدا نیز باید از تلفن هوشمند استفاده کرد، چراکه همانطور که گفتیم این هدست فاقد هرگونه کلید فیزیکی است. برای استفاده از آن نیازی به داشتن تلفن هایی با برند موتورولا نیست و می توان آن را با انواع تلفن های هوشمند موجود در بازار مورد استفاده قرار داد. از طریق این هدفون می توان دستورات صوتی را مستقیما به  موتو ایکس صادر کرد و مثلا دستورات صوتی از قبیل What"s the Weather و Navigate Home را به تلفن هوشمند انتقال دهد. موتورولا این هدست را در ۶ مدل طراحی مختلف روانه ی بازار خواهد کرد که شامل طرح چوب، چرم و پلاستیک است که می توان آن را با طرح های مورد استفاده روی موتو ایکس هماهنگ کرد. این هدست ها از پاییز سال جاری با قیمتی ۱۴۹.۹۹ دلار در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

,motorola,موتورولا,پاورپک موتورولا,ترفندهای سخت افزار

اما این همه ی محصولات جانبی معرفی شده توسط موتورولا نبوده و این کمپانی یک پاورپک ۱۵۰۰ میلی آمپر ساعتی را نیز معرفی کرده که می توان از آن برای یافتن کلیدها یا تلفن هوشمند استفاده کرد. شاید بپرسید ساز و کار این میکرو پاورپک چگونه است؟ با الصاق این میکرو پاورپک به کلید های خود همچون یک جاکلیدی عمل می کند تا از طریق اپلیکیشن موتورولا با نام Motorola Connect App، با به صدا در آوردن صدای بوق از محل کلید های خود مطلع شوید، همچنین در صورتی که تلفن هوشمند خود را نیز  گم کرده باشید، می توانید با فشردن کلید فیزیکی روی پاورپک از محل تلفن هوشمند که صدایی بوق مانند از خود خارج می کند، آگاه شوید. قیمت این میکرو پاورپک ۳۹.۹۹ دلار تعیین شده است.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله موتورولا از هدست بلوتوث خود، Moto Hint پرده برداشت شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

موتورولا t350

موتورولا از هدست بلوتوث خود، Moto Hint پرده برداشت گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات