loading...
مایکروسافت قصد دارد کامپیوترهای لمسی غول پیکر بسازد -

این روزها مایکروسافت ما را غافلگیر می کند. پس از دو سال از تصاحب شرکت (Perceptive Pixel (PPI، ردموندی ها قصد دارند تولید این کامپیوترهای بزرگ را تحت نام مایکروسافت شروع کنند. علت تاخیر این شرکت در تولید این محصولات تا کنون قیمت بالای این ابزارها بوده است.

PPI هر کدام ازاین کامپیوترهای لمسی را به قیمت ۷۵ هزار دلار به فروش می رساند که مایکروسافت قصد دارد با کاهش قیمت خرید آن را برای عموم امکان پذیرتر کند. این کامپیوترهای لمسی برای استفاده در محیط های کاری بسیار سودمند هستند و همچنین در برگزاری جلسات اینترنتی نقش اساسی دارند.

مایکروسافت با این محصولات علاوه بر به دست آوردن سود از فروش سخت افزار به تجارت نرم افزارهای One Note و Skype و Lync خود نیز کمک خواهد نمود. این کامپیوترهای غول پیکر دستگاه دیگری خواهند بود که آیکون های ویندوز را بر روی خود به نمایش خواهند گذاشت. سیاست مایکروسافت بر توسعه ی یک سیستم عامل و نرم افزارهای واحد برای تمام ابزارها از تلفن های همراه تا این مانیتورهای غول پیکر تکیه دارد. غول ردموندی امیدوار است توسعه دهندگان نرم افزار به این نمایشگر های بزرگ روی خوش نشان دهند و نرم افزارهایی مناسب برای کار با این دستگاه ها را توسعه دهند.

وحید خامسی

منبع : zoomit.ir

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات