تکنوژی AOC Anti-Blue Light از چشم های شما محافظت خواهد کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تکنوژی AOC Anti-Blue Light از چشم های شما محافظت خواهد کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

AOC از تولید کنندگان پنل های نمایشگر تکنولوژی جدیدی را معرفی کرده که صدمات ناشی از نگاه کردن طولانی مدت به نمایشگر را کاهش می دهد. این صدمات به علت موج کوتاه نور آبی در نمایشگر های LED ایجاد می شود.

با استفاده ی روزافزون از پنل های LED در تلفن های همراه و تبلت ها، هر روز مردم مدت زیادی را صرف تماشای این صفحات می کنند. همان طور که موج فرابنفش UV نور خورشید می تواند باعث اختلال در بینایی شود، ثابت شده که موج کوتاه نور آبی (۳۸۰ تا ۴۵۰ نانومتر) نیز می تواند باعث بیماری دژنراسیون ماکولا بشود. انتظار می رود تا سال ۲۰۳۰ تعداد افراد مبتلا به این بیماری در ایالات متحده تا ۶.۳ میلیون نفر افزایش یابد که آن را به بیماری همه گیری تبدیل خواهد کرد.

,چشم , صدمات , مانیتور ,ترفندهای سخت افزار

تکنولوژی Anti-Blue Light با کاهش قدرت طول موج کوتاه در نمایشگر، صدمات بالقوه در استفاده ی طولانی مدت کاهش می دهد. این تکنولوژی طول موج مخرب را تا ۹۰ درصد بدون استفاده از فیلترها و روش های رایج کاهش می دهد. در مقایسه با روش های دیگر که از فیلتر یا تنظیمات نرم افزاری استفاده می کنند به گفته ی AOC تخریب یا تغییر رنگی در این تکنولوژی به وجود نخواهد آمد و تصاویر مثل گذشته به نمایش در خواهند آمد.

,چشم , صدمات , مانیتور ,ترفندهای سخت افزار

آقای استیو یانگ مدیر فروش AOC می گوید:

ما اعتقاد داریم هر تکنولوژی که بتواند از چشمان مردم محافظت کند بدون این که در سبک زندگی دیجیتالی اختلالی ایجاد کند، پذیرفته خواهد شد.

AOC از این تکنولوژی در مانیتورهای سری 76V استفاده خواهد کرد.

وحید خامسی

منبع : zoomit.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله تکنوژی AOC Anti-Blue Light از چشم های شما محافظت خواهد کرد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عینک های بلو لایت , عینک ختی بلو لایت

تکنوژی AOC Anti-Blue Light از چشم های شما محافظت خواهد کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات