سنهایزر با هدفون های Ubranite به مقابله با Beats می رود -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سنهایزر با هدفون های Ubranite به مقابله با Beats می رود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مشکلات سخت افزاری از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

برخی از دوستداران موسیقی علاقه دارند تا هدفون های مورد استفاده صداهای بم یا به اصطلاح Bass را با شدت بیشتری پخش کند، از این رو کمپانی سنهایزر برای جلب رضایت این افراد، سری جدید هدفون های خود را با نام Ubranite معرفی کرد که در اندازه های مختلف برای قرارگرفتن روی گوش یا پوشش دادن کل گوش طراحی و تولید شده اند.

سنهایزر عنوان کرده که این هدفون ها را برای افرادی که دوست دارند تا صداهای Bass پررنگ تر بوده و حال و هوای کلوب های موسیقی را به آن ها منتقل کند با در نظر گرفتن سلامت گوش تولید کرده است. سنهایزر محصول جدید خود را به همراه ریموت، استیل ضد زنگ به همراه لولا هایی برای جمع شدن هدفون ها، پوشش پارچه ای قسمت نگه دارنده ی هدفون، روگوشی های نرم و اسلایدرهای آلومینیومی برای تنظیم محل هدفون ها روانه ی بازار خواهد کرد. کمپانی سنهایزر این محصولات را با استفاده بهترین مواد طراحی کرده و تولید کرده است که براساس ادعای این کمپانی بسیار فراتر از نمونه هایی است که توسط کمپانی هایی چون Beats و سایر رقبای موجود در بازار روانه ی بازار شده است. سنهایزر برای پوشش سلایق مختلف، محصول خود را در رنگ بندی های متنوعی روانه ی بازار کرده است که کاربران اندروید، iOS و ویندوزفون می توانند از بین آن ها انتUbranite XL با قیمتی برابر ۲۴۹ دلار در سه ماهه ی چهارم سال جاری میلادی روانه ی بازار خواهد شد.

,sennheiser,urbanite,هدفون های سنهایزر,ترفندهای سخت افزار

 سنهایزر علاوه بر هدفون های سری Ubranite نسل جدیدی از هدفون های سری Momentum را نیز معرفی کرد که پیش تر شامل هدفون های با سایز معمولی برای قرار گرفتن روی گوش و همچنین هدفون هایی برای پوشش دادن کل سطح گوش بود، اما هم اکنون سنهایزر سری جدیدی از این هدفون ها را در مدل توگوشی روانه ی بازار خواهد کرد. این سری از هدفون ها را می توان برای انواع گجت های ویندوزفونی، اندروید و iOS از بین انواع مدل های پلی کربنات و استیل ضد زنگ سفارش داد که همگی از کابل های پهن که مانع از گره خوردن می شود، بهره می برند. این سری از هدفون های Momentum با قیمتی برابر ۹۹ دلار در سه ماهه ی چهارم سال جاری میلادی روانه ی بازار خواهد شد.

کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی zoomit.ir/ifa-2014 دنبال کنید.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

سنهایزر با هدفون های Ubranite به مقابله با Beats می رود گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات