سامسونگ اولین مانیتور خمیده ی خود را در اندازه ی 27 اینچ عرضه می کند -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سامسونگ اولین مانیتور خمیده ی خود را در اندازه ی 27 اینچ عرضه می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در حال حاضر همه ی صفحه نمایش ها به سمت خمیده شدن پیش می روند و در این مسیر سامسونگ نقش هدایتگر را بر عهده گرفته است. پس از تلویزیون های خمیده، ساعت هوشمند خمیده و گوشی های هوشمند خمیده، اکنون نوبت به مانیتورهای خمیده رسیده است. حتی ال جی در تلاش است اولین لپ تاپ مجهز به صفحه نمایش خمیده را نیز بزودی ارائه کند.

 اگر به صفحه نمایش های خمیده علاقه دارید، سامسونگ به تازگی از برنامه ی خود برای عرضه ی نمایشگر S27D590C با اندازه ی 27 اینچ با حالت خمیده خبر داده که حدود 450 دلار قیمت گذاری شده است. رئیس بخش بریتانیا و ایرلند نمایشگرهای سامسونگ می گوید:

نمایشگر 27 اینچی خمیده ی جدید ما، تجربه ی تماشای فیلم و اجرای بازی ها را به مرحله ی بالاتری ارتقا می دهد. این موضوع به کمک صفحه نمایش بی همتا و خمیده ی این مانیتور و ویژگی های مبتنی بر سرگرمی ممتاز در کنار کیفیت تصویر باور نکردنی و طراحی نازک دلچسب فراهم آمده است. مانیتور S27D590C تاکید ویژه ای بر تمرکز ما روی خلق تجربه ای همه جانبه و فراموش نشدنی دارد.

طراحی خمیده ی این مانیتور، امکان ارائه ی زاویه ی دید بسیار گسترده ی 178 درجه بصورت افقی و عمودی را ممکن کرده که نرخ کنتراست 3000:1 و سطح روشنایی 350 شمع بر متر مربع نیز آن را همراهی می کند. این مانیتور همچنین از انعطاف بالایی برای نصب بر روی دیوار یا پایه در زوایای متعدد برخوردار است که به کار گیری آن را ساده تر از سایر مدل ها خواهد کرد.

,سامسونگ, مانیتور خمیده, نمایشگر خمیده,ترفندهای سخت افزار

شاید با خود بپرسید که چه دلیلی برای استفاده از یک مانیتور خمیده می تواند وجود داشته باشد؟ در پاسخ باید گفت که در کنار زاویه ی دید گسترده تر، گفته می شود که صفحه نمایش های خمیده قادر هستند نوعی افکت مشابه حالت سه بعدی به کاربر ارائه دهند. سامسونگ تاکید ویژه ای بر روی این ویژگی داشته و از آن بعنوان یک خصوصیت جذاب خصوصا در بازی های ویدیویی در ژانر اول شخص یا شبیه ساز و مسابقه یاد می کند.

شما نیز نسبت به این تکنولوژی در صفحات نمایش خوشبین هستید یا تصور می کنید صفحات خمیده نیز سرانجام از تب و تاب خواهند افتاد؟ در حال حاضر به نظر نمی رسد سایر تولیدکنندگان نام آشنا برنامه ای برای تولید یا عرضه ی مانیتورهای خمیده داشته باشند، اما همچنان این احتمال وجود دارد که ما از تمام ماجرا باخبر نباشیم.

مسعود آموزگار

منبع : zoomit.ir

سامسونگ اولین مانیتور خمیده ی خود را در اندازه ی 27 اینچ عرضه می کند گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات