loading...
ارسال پیام
دیسک سخت Autothysis128t

شاید این خبر شما را یاد فیلم ماموریت غیرممکن بیاندازد. Autothysis 128t نام یک حافظه ی ذخیره سازی جدید است که از قابلیت خود تخریبی به وسیله ی رمز و پیغام متنی بهره می برد. در مواقعی که این حافظه ی خارجی SSD از دست شما خارج می شود یا به هر نحوی دزدیده می شود، تنها با ارسال یک پیغام متنی می توانید کلیه ی اطلاعات موجود در حافظه را از بین ببرید.

این درایو SSD که در نگاه اول بسیار شبیه به حافظه ی خارجی عادی است، قابلیت رمزگذاری دارد و علاوه بر آن، این حافظه، دارای گیرنده ی رادیویی است تا به وسیله ی یک فرستنده ی پیام که همراه آن است، بتواند رمز را دریافت کند. شما هر زمان که بخواهید می توانید به این حافظه دستور نابودی بدهید و در مواقع خیلی حیاتی، کد را از طریق فرستنده ارسال کنید تا دیسک سخت اقدام به خودکشی کند.

ارسال پیام

Autothysis 128t یک حافظه ی SSD با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت است که به محض جدایی از کامپیوتر یا وارد کردن رمز اشتباه اقدام به خود تخریبی می کند. البته خوشبختانه این دستگاه در حالت خود تخریبی منفجر نخواهد شد و از داخل تمام اطلاعات قفل و دیگر امکان بازگردانی آن حتی به وسیله ی پیشرفته ترین ریکاوری های موجود نیز امکان پذیر نخواهد بود و عملا اطلاعات نابود شده محسوب می شوند.

درایو Autothysis128t از USB 3.0 و USB 2.0 پشتیبانی می کند و همچنین دارای اینترفیس SATA II است. این درایو برای دریافت پیامکِ مرگ از گیرنده ی GSM پشتیبانی می کند و از این رو به سادگی از طریق تلفن همراه خود می توانید پیغام را به آن ارسال کنید ، نیازی به اتصال به اینترنت نیز وجود ندارد.

این دیسک سخت امنیتی که فقط ۱۲۸ گیگابایت حافظه دارد با قیمت ۱۶۰۰ دلار به فروش می رسد.

دانیال نوروزی

منبع : zoomit.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ارسال خهد شد

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات