ای دیتا در کامپیوتکس ۲۰۱۴ از حافظه رم DDR4 با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز رونمایی کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ای دیتا در کامپیوتکس ۲۰۱۴ از حافظه رم DDR4 با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز رونمایی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ای دیتا در کامپیوتکس ۲۰۱۴ از حافظه رم DDR4 با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز رونمایی کرد
,computex, computex 2014, نمایشگاه,ترفندهای سخت افزار
ADATA

ای دیتا به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح حافظه در دنیا در کامپیوتکس ۲۰۱۴ از انواع مختلف درایوهای SSD و حافظه های رم جدید خود رونمایی نمود. یکی از جذاب ترین محصولات این شرکت حافظه رم DDR4 با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز است که انتظار می رود در نسل بعدی کامپیوترها مورد استفاده قرار گیرد.

ای دیتا نیز همچون Crucial از حافظه DDR4 خود رونمایی کرده است. این حافظه رم آماده تولید انبوه است و به خوبی از پلتفرم X99 اینتل پشتیبانی می کند. فرکانس حافظه های DDR4 ای دیتا از 2133MHz آغاز می شود و سریع ترین آن ها به فرکانس 3200MHz می رسد که ۲۰۰ مگاهرتز سریع تر از حافظه DDR کروشال است.

تاخیر حافظه ۳۲۰۰ مگاهرتزی برابر CL16 است، اما حافظه های 2133MHz و 2400MHz با تاخیر CL12 همراه خواهند بود. ای دیتا همچنین تاکید نموده که در این حافظه ها بر روی اورکلاکینگ تمرکز کرده است تا علاقمندان بتوانند با این حافظه ها به فرکانس مد نظر خود دست یابند.

کیت ۸ گیگابایتی این حافظه ها شامل دو ماژول ۴ گیگابایتی و کیت ۱۶ گیگابایتی نیز شامل دو ماژول ۸ گیگابایتی می شود.

انتظار می رود عرضه عمومی این حافظه ها همزمان با ورود پلتفرم X99 اینتل آغاز شود.

ای دیتا همچنین از حافظه DDR4 مخصوص امور حرفه ای که ظرفیت هر ماژول آن تا ۱۶ گیگابایت قابل افزایش است رونمایی کرده است این حافظه ها دارای تاخیر CL15 هستند. ای دیتا این حافظه را برای استفاده در سرورها تولید کرده است.

 ای دیتا همچنین یک حافظه DDR3 با ظرفیت ۳۲ گیگابایت را به نمایش در آورده و اعلام نموده تکنولوژی ساخت این حافظه را پتنت کرده است.

برای مطالعه کلیه مقالات نمایشگاه به صفحه Computex 2014 مراجعه نمایید.

مسعود یوسف نژاد

منبع : zoomit.ir

ای دیتا در کامپیوتکس ۲۰۱۴ از حافظه رم DDR4 با فرکانس ۳۲۰۰ مگاهرتز رونمایی کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات