Seagate از استاندارد ThunderBolt پشتیبانی نخواهد کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Seagate از استاندارد ThunderBolt پشتیبانی نخواهد کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شرکت Seagate که به عنوان یکی از معروف ترین و بزرگترین تولیدکننده های حافظه در دنیا شناخته می شود، اعلام کرد که از استاندارد ThunderBolt پشتیبانی نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

 در صورتی که در مورد ThunderBolt چیز زیادی نمی دانید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که بعد از چند سال، این درگاه اتصال هنوز به طور گسترده در دستگاه های مختلف قرار نگرفته است. ThunderBolt در واقع یک درگاه اتصال سخت افزارها محسوب می شود که توسط اپل و اینتل به عنوان یک جایگزین سریع تر نسبت به استاندارد USB معرفی شد. استاندارد ThunderBolt در واقع بیشتر در iMac و محصولات اپل مورد استفاده قرار می گیرد و چندان مورد توجه سازندگان و تولیدکنندگان دیگر محصولات قرار نگرفته است. 

حالا Seagate با اعلام قطع پشتیبانی خود از این استاندارد، ضربه محکم دیگری را به پیکره آن وارد کرد. در واقع Seagate قصد دارد از این به بعد نگاه خود را به سمت USB 3.0 و استاندارد بعدی آن یعنی USB 3.1 معطوف کند. با وجود این اتفاق، تمامی امیدها نسبت به این درگاه قطع نشده است، چرا که شرکت زیر مجموعه Seagate، یعنی LaCie که به تولید هارددرایوهای اکسترنال مناسب محصولات اپل مشهور است، پشتیبانی از این درگاه را ادامه خواهد داد.

محمد حسین ملک

منبع : zoomit.ir

Seagate از استاندارد ThunderBolt پشتیبانی نخواهد کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات