زومجی: راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه چهار میلیون و ٣٠٠ هزار تومان – اردیبهشت ٩۴ -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زومجی: راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه چهار میلیون و ٣٠٠ هزار تومان – اردیبهشت ٩۴ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

زومجی با ارائه ی سری مقالات راهنمای خرید، بهترین راه برای خرید محصولات را متناسب با بودجه های مختلف در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب و در نهایت خریداری کنند. در این مقاله به راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه ی چهار میلیون و ٣٠٠ هزار تومان می پردازیم. با زومجی همراه باشید.

خرید قطعات و سخت افزار مناسب، همیشه یکی از دغدغه های کاربران در بازار سنتی ایران است که اطلاع رسانی در آن به نحو مطلوبی صورت نمی گیرد و معمولا قیمت قطعه به تنهایی اولین و شاید تنهاترین معیار برای خرید در نظر گرفته می شود. قیمت های متفاوت و حتی قطعات شبیه سازی شده هم به این وضعیت نامطلوب دامن می زند و بسیاری از کاربران را گرفتار خرید قطعات تقلبی، بی کیفیت یا ناسازگار با هم می کند.

زومجی در مقاله ی خود سعی دارد جدیدترین محصولات سخت افزاری کامپیوترهای شخصی یا PC را معرفی کند و مناسب ترین ها را با توجه به قیمت و رده فروش بازار مطابق با معیار جهانی و همچنین وجود آنها در بازار داخلی پیشنهاد دهد. به همه کاربران و مخاطبان خود توصیه می کنیم تا قبل از مراجعه به بازار یا سایت های فروش آنلاین، این راهنما را به دقت مطالعه کنند تا بتوانند مناسب با کاربرد و بودجه ی خود آگاهانه عمل کنند. در این سلسله مقالات چهار سیستم مختلف از سیستم های پی سی با کارکردهای متداول را معرفی و چگونگی انتخاب قطعات را تشریح خواهیم کرد. توجه داشته باشید که قیمت ها بر اساس نرخ روز بازار بورس لوازم رایانه در تهران محاسبه شده و صرفا جنبه ی اطلاع رسانی دارد.

 اگر به دنبال خرید سیستم رده بالا (راندمان عالی -سرعت بالا در کارهای روزمره- بازی با تنظیمات بالا) هستید، به زومجی مراجعه کنید.

,راهنما خرید سیستم , راهنما خرید , راهنما خرید کامپیوتر ,ترفندهای سخت افزار

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

زومجی

منبع : zoomit.ir

زومجی: راهنمای خرید کامپیوتر با بودجه چهار میلیون و ٣٠٠ هزار تومان – اردیبهشت ٩۴ گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات