پشتیبانی از 384 گیگابایت حافظه ی رم DDR4 در پردازنده های جدید Xeon Phi -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پشتیبانی از 384 گیگابایت حافظه ی رم DDR4 در پردازنده های جدید Xeon Phi ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اینتل اطلاعات جدیدی را در مورد پردازنده های سری Xeon Phi خود منتشر کرد. از جمله ی مشخصات فنی این پردازنده ی جدید می توان به بهره گیری از ۷۲ هسته روی یک پردازنده و همچنین پشتیبانی از ۳۸۱ گیگابایت حافظه ی رم اشاره کرد.

اینتل اطلاعات جدیدی را از پردازنده های سری Xeon Phi ارائه کرده است که براساس آن این پردازنده ها می توانند تا ۷۲ هسته نیز داشته باشند. بر این اساس پردازنده های زئون فی کنونی با ۳۲ هسته ی پردازشی همراه می شوند که هر هسته قادر است چهار ترد (نخ پردازشی) را مدیریت کند. در مجموع این پردازنده های ۳۲ هسته ای می توانند ۱۲۸ ترد را همراه با ۳۶ مگابایت حافظه ی کش L2 و ۱۶ گیگابایت حافظه در آن واحد مدیریت کند.

,intel,xeon phi,اینتل,ترفندهای سخت افزار

انتظار می رود در آینده ی نزدیک پردازنده های زئون فی قادر باشند تا ۳۸۴ گیگابایت حافظه ی رم DDR4 شش کانال را در فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز مدیریت کنند. به نظر می رسد اینتل مدیریت ترد ها و مدیریت مصرف انرژی را در پردازنده ی جدید نسبت به نسل های پیشین ۳۰۰ درصد بهبود داده است.

,intel,xeon phi,اینتل,ترفندهای سخت افزار

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

پشتیبانی از 384 گیگابایت حافظه ی رم DDR4 در پردازنده های جدید Xeon Phi گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات