سونی هاردهای اکسترنال قابل حمل سری Pro را معرفی کرد -

,سونی,sony,sony hdd,ترفندهای سخت افزار

سونی نسل جدید هاردهای سخت جان اکسترنال قابل حمل خود را از سری Pro معرفی کرد. این هاردها ظرفیتی دو ترابایتی دارند و می توان از طریق دو درگاه USB 3.0 و تاندربولت با آن ارتباط برقرار کرد.

هاردهای اکسترنال سونی از پایداری بالایی برخوردار هستند و قادرند در برابر فشارها و ضربات وارد شده به خوبی مقاومت کنند. براساس اطلاعات ارائه شده این نمونه ی یک ترابایتی PSZ-HB1T و دو ترابایتی PSZ-HB2T نام دارد. سرعت خواندن و نوشتن در این هاردهای اکسترنال ۱۲۲ مگابایت در هر ثانیه است. همانطور که اشاره کردیم این هارد اکسترنال بسیار سخت جان است و تمام تست های نظامی پرتاب را با موفقیت پشت سر گذاشته است. ضمنا باید به دارا بودن دو گواهی IP5X و IPX4 اشاره کرد.

,سونی,sony,sony hdd,ترفندهای سخت افزار

الگوی طراحی این هاردها تنها برای حفاظت در برابر انواع ضربات نیست، بلکه این طراحی در صورت قرارگرفتن هاردها بصورت پشته ای رو هم نیز با عبور دادن هوا از میان شیارها، منجر به حفظ دما خواهد شد.

,سونی,sony,sony hdd,ترفندهای سخت افزار

این هاردها را می توان با استفاده از کیف پلاستیکی توسعه داده شده برای آن به همراه کابل ها به راحتی حمل کرد. ضمنا کیف پیش بینی شده برای این حافظه دارای دسته نیز است که دست گرفتن آن را بسیار ساده تر می کند.

,سونی,sony,sony hdd,ترفندهای سخت افزار

سونی این محصول را از ماه می سال جاری میلادی روانه ی بازار خواهد کرد.

لینک دانلود

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات