گوشی جدید هواوی با پردازنده ی Kirin 0 ممکن است Honor 7X یا P9 باشد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گوشی جدید هواوی با پردازنده ی Kirin 0 ممکن است Honor 7X یا P9 باشد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Huawei P8
/section>

گوشی Mate 8، پرچمدار اخیر هواوی به پردازنده ی Kirin 0 مجهز شده است. اخیرا اطلاعات مربوط به یک گوشی دیگر هواوی که از این پردازنده بهره می برد فاش شده، که احتمالا Honor 7x یا Huawei P9 است. همراه زومیت باشید.

بنا به گزارش آکاایران : هواوی، تولید کننده ی بزرگ چینی، جزو شرکت هایی است که در گوشی های هوشمند خود از سیستم-روی-یک-چیپ اختصاصی خود تحت برند Kirin استفاده می کند. جدیدترین پرچمدار این شرکت با نام Mate 8 که از نظر ظاهری و بازده و عملکرد در سطح بسیار خوبی قرار دارد، به تراشه ی Kirin 0 مجهز شده است و حالا اطلاعات مربوط به یک گوشی دیگر با همین پردازنده در نرم افزار Geekbench به ثبت رسیده است. برخی بر این باورند که این گوشی نسخه ی بروز شده ی آنر ۷ با نام آنر ۷ ایکس است و برخی دیگر می گویند این گوشی جایگزین P8 با نام Huawei P9 خواهد بود.

مقاله مرتبط:

نام مدل گوشی در این بنچمارک تشخیص داده نشده و با عنوان unkown Huawei به ثبت رسیده است. این گوشی امتیاز ۱٫۷۲۶ و ۶٫۲۲۶ را به ترتیب در آزمایش تک هسته ای و چند هسته ای در نرم افزار Geekbench بدست آورده است. نکته ی جالب توجه در باره ی این گوشی، وجود حافظه ی رم ۴ گیگابایتی است. به همین دلیل احتمال آنکه این گوشی Huawei P9 باشد بیشتر می شود. 

ماه آینده نمایشگاه بزرگ CES 2016 در لاس وگاس برگزار می شود و انتظار داریم هواوی نیز در این نمایشگاه حداقل از یک گوشی جدید رونمایی کند.

مسعود یوسف نژاد

منبع :

گوشی جدید هواوی با پردازنده ی Kirin 0 ممکن است Honor 7X یا P9 باشد

گوشی جدید هواوی با پردازنده ی Kirin 0 ممکن است Honor 7X یا P9 باشد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات