مایکروسافت بند با امکانات جدید کنترل موسیقی و حرکات بروزرسانی شد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکروسافت بند با امکانات جدید کنترل موسیقی و حرکات بروزرسانی شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :مایکروسافت بند
/section>

مایکروسافت به تازگی دستبند سلامتی جدیدش را به محبوب ترین ویژگی برای کاربران یعنی کنترل موسیقی مجهز کرده است. این ویژگی که کاربران شدیدا آن را درخواست کرده بودند در آخرین بروزرسانی ارائه شده و با تمامی نرم افزارهای پخش موسیقی در تمامی سیستم عامل ها کار می کند.

بنا به گزارش آکاایران : حال کاربران با آخرین بروزرسانی اعمال شده بر روی دستبند سلامتی مایکروسافت می توانند به کنترل موسیقی بپردازند. این کنترل شامل اجرای آهنگ، متوقف کردن و یا نگه داشتن آن، رفتن به آهنگ بعدی یا آهنگ قبلی و تنظیم میزان صدا است که هم اکنون در مایکروسافت بند پشتیبانی می شوند. علاوه بر این مایکروسافت با همکاری اسپاتیفای، در حال ساخت قطعه های موسیقی برای تعطیلات است. لازم به ذکر است که هر اپلیکیشنی که بتواند از طریق بلوتوث به این بند متصل شود، می تواند کنترل موسیقی را در دست بگیرد. 

علاوه بر کنترل موسیقی، مایکروسافت این بند را به یکی از قابلیت های اپل واچ مجهز کرده است؛ این قابلیت که کاربران آن را آزاردهنده ترین ویژگی یاد می کنند، به کاربران اجازه ی دریافت اعلانیه ها هنگامی که کاربر مدت زمان زیادی نشسته است را می دهد. البته مایکروسافت این ویژگی را به نحو دیگری مدیریت کرده؛ بطوریکه در صورت رضایت کاربر، این قابلیت فعال می شود. همچنین تنظیماتی برای غیر فعال کردن این اعلان ها برای یک دوره ی کوتاه، مثلا زمانی که قصد خوابیدن دارید هم فراهم شده است.

شرکت مایکروسافت طراحی ویندوز خود را به بند سلامتی نیز آورده که از این رو گزینه ی مخصوص تمرینات به صورت کاشی روی بند ظاهر می شوند. به واسطه ی این گزینه می توان کالری های سوزانده شده، نبض و طول تمرینات را چک کرد. همچنین دسترسی به تمرینات محبوب مانند یوگا و بدنسازی سهولت بخشیده شده و اطلاعات درون Microsoft Health به صورت گروهی در این دسته ها نشان داده می شود.

این بروزرسانی هم اکنون آماده دریافت و نصب بر روی مایکروسافت بند ۲ است؛ البته در حال حاضر این کمپانی بروزرسانی مذکور را برای مایکروسافت بند ۱ ارائه نکرده است. 

سمیه حسین پور

منبع :

مایکروسافت بند با امکانات جدید کنترل موسیقی و حرکات بروزرسانی شد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات