یک طرح، یک نگاه: Padlette و راحتی کار با تبلت -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک طرح، یک نگاه: Padlette و راحتی کار با تبلت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :یک ایده ی خلاقانه برای راحتی بیشتر کار با تبلت
/section>

امروزه تبلت ها به صورتی همه گیر مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع آنها دنیایی از امکانات و فناوری هستند که در قالب دستگاهی کوچک، همیشه و همه جا در دسترس بوده و بسیاری از کارهای معمول را ساده تر کرده اند. ما اغلب از بیم افتادن یا آسیب دیدگی های احتمالی، آنها را در پوشش های محافظتی قرار می دهیم. اما حادثه خبر نمی کند و ممکن است حین انجام کا یک لحظه غفلت، کار دست مان دهد، اینجاست که "Padlette" به کمک می آید.

بنا به گزارش آکاایران : قاب ها و پوشش های محافظتی، اگر چه احتمال آسیب دیدگی را به حداقل می رسانند، اما در عین حال راحتی کار با دستگاه را نیز محدود کرده و به نوعی دست و پا گیر هستند. اما "پدلت" که با هدفی مشابه طراحی شده، آزادی بیشتری به کاربر می دهد تا حین کار راه رفته و  حتی تنها با یک دست، تبلت را نگهداشته و به کارهای دیگر نیز بپردازد.

یک طرح، یک نگاه: Padlette و راحتی کار با تبلت
,تبلت, آی پد ,آی پد ایر,ترفندهای سخت افزار

آکاایران: یک طرح، یک نگاه: Padlette و راحتی کار با تبلت

 اما "Padlette" چیست؟ "پدلت" یک بند سیلیکونی مناسب است که همچون یک دستگیره ی نگهدارنده، حمل تبلت و کار با آن را با کمک یک دست به سادگی امکان پذیر می کند. می توان دو طرف آن را در دو طرف تبلت محکم کرده و با کمک بخش میانی  تبلت را نگهداشته و به انجام کارهای روزمره پرداخت. این طرح به ویژه برای معلمان و دانش آموزان مناسب است.

,تبلت, آی پد ,آی پد ایر,ترفندهای سخت افزار

,تبلت, آی پد ,آی پد ایر,ترفندهای سخت افزار

ایده پرداز اصلی این طرح "هنک بِیکر" (Hank Baker)، خود با مشکلاتی این چنینی مواجه شده بود. او متوجه شد که نگه داشتن تبلت حین راه رفتن و حتی نشستن، اندکی سخت است. اما ایده ی او در واقع از "پالت" رنگ نقاشان الهام گرفته شده است. هنک این طرح را هم سو با نیاز خود به شکلی متفاوت ارائه داده و نامی جدید بر آن نهاد.هنک می گوید که  با استفاده از وسایلی ساده می توان پدلت را مجهز کرده و حتی تبلت را روی میز کار محکم نموده و با آن کار کرد.

,تبلت, آی پد ,آی پد ایر,ترفندهای سخت افزار

 این بند نگهدارنده برای اکثر تبلت های موجود در بازار به ویژه برای "آی پد" و "آی پد ایر" مناسب بوده و در رنگ های مختلف عرضه می شود. پدلت قابل شستشو بوده و بسیار سبک است؛ در نتیجه می توان آن را همه جا با خود برد.

,تبلت, آی پد ,آی پد ایر,ترفندهای سخت افزار

,تبلت, آی پد ,آی پد ایر,ترفندهای سخت افزار

در ادامه بد نیست  برای آشنایی بیشتر با این طرح، نگاهی نیز به ویدیوی زیر داشته باشید.

لینک دانلود ویدیو

امیدوارم از همراهی با ما در این بخش نیز لذت برده باشید.

مریم اصلانی

منبع :

یک طرح، یک نگاه: Padlette و راحتی کار با تبلت گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات