آکایران :گیگابایت
/section>

 کمپانی گیگابایت که یکی از برترین و شناخته شده ترین تولیدکنندگان مادربورد و کارت های گرافیکی دنیا است، از جدیدترین مسابقات Gigabyte Target OC مخصوص اورکلاکرها رونمایی کرده است.

بنا به گزارش آکاایران : مسابقات Gigabyte Target OC که در ما ه های نوامبر و دسامبر (۱۷ آبان تا ۶ دی ماه) با حضور برترین اورکلاکرهای دنیا و به میزبانی سایت HWBOT.org برگزار می شود، با جوایز نقدی ارزنده و همچنین مادربوردهای سری Z170 گیگابایت همراه خواهد بود. در اینم مسابقه شرکت کنندگان موظف اند با استفاده از Intel Extreme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف هایی از پیش تعیین شده برسند که هر هفته در رده های Ambient و Exterme تعیین می شوند. اورکلاکرها در انتخاب مادربورد خود از میان تمامی محصولات گیگابایت با هر چیپ ستی آزاد هستند.

رقابت برای جدیدترین مادربوردهای گیگابایت و جوایز نقدی -

آکاایران: رقابت برای جدیدترین مادربوردهای گیگابایت و جوایز نقدی

از میان شرکت کنندگان افرادی که یک رتبه ی اول جهانی کسب کنند فرصت برنده شدن جوایزی مانند مادربورد های GIGABYTE Z170X-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOC FORCE و  همچنین جایزه نقدی ۲۵۰ دلاری را دارند. در پایان مسابقه و در جریان یک قرعه کشی، یک فرد خوش شانس از میان تمام کسانی که در زیر رده های مختلف در رده ی کولینگ شرکت کرده اند، برنده ی ۵۰۰ دلار وجه نقد و یک مادربورد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهد بود.

در انتها نگاهی دقیق تر به جوایز این مسابقه می اندازیم:

  • به برندگان هر یک از ۳ شاخه ی Ambient یک مادربورد GIGABYTE Z170X-SOC FORCE اهدا خواهد شد.
  • جایزه ی نقدی ۲۵۰ دلاری به فردی که یک رتبه ی اول جهانی کسب کند اهدا خواهد شد. شرایط الزامی: فرد می بایست در ۳ زیر شاخه و در هر کدام با ۲ بنچمارک نتایج ثبت کرده باشد. جایزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد.
  • تمام افراد شرکت کننده در هر زیر شاخه ای از این مسابقه، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی ۵۰۰ دلار وجه نقد و یک مادربورد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهند بود.

سیامک احدی

منبع :

رقابت برای جدیدترین مادربوردهای گیگابایت و جوایز نقدی -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات