loading...
آکایران :اچ پی انوی با صفحه نمایش خمیده
/section>

اچ پی به تازگی چند کامپیوتر جدید معرفی کرده است که شاید جذاب ترین آن ها، کامپیوتر ۳۴ اینچی Envy Curved باشد و همان طور که از نامش مشخص است، صفحه نمایشی بزرگ و خمیده دارد. با زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : اچ پی دیروز از چند کامپیوتر جدید خود پرده برداشت. کامپیوتر همه کاره رومیزی انوی کرود یکی از این مدل ها بود که مجهز به صفحه نمایش ۳۴ اینچی خمیده است. رزولوشن این صفحه نمایش ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است که برای صفحه نمایش در این ابعاد مقداری کمتر از حد ایده ال است.

اچ پی کامپیوتر رومیزی دارای صفحه نمایش 34 اینچی خمیده معرفی کرد -

آکاایران: اچ پی کامپیوتر رومیزی دارای صفحه نمایش 34 اینچی خمیده معرفی کرد

انوی با صفحه نمایش خمیده، از ۲۲ نوامبر با قیمت ۱۸۰۰ دلار برای نسخه ی پایه عرضه می شود. شما می توانید از بین پردازنده های مختلف i5 یا i7 اسکای لیک، پردازنده گرافیکی یکپارچه یا پردازنده ی گرافیکی مجزای GTX 960A انویدیا، ۸ یا ۱۶ گیگابایت رم و حافظه از نوع SSD یا HDD ترکیب ها با قیمت های مختلف را انتخاب کنید.

اچ پی کامپیوتر رومیزی دارای صفحه نمایش 34 اینچی خمیده معرفی کرد -

اچ پی نسخه های ۲۴ و ۲۷ اینچی از این کامپیوتر خود را نیز معرفی کرده و آن ها را کامپیوترهای چندمنظوره انوی خوانده است. بهترین نسخه از این کامپیوترها را می توان با رزولوشن UHD و صفحه نمایش لمسی خریداری کرد اما قیمت پایه برای نسخه ۲۴ اینچی ۹۹۹ دلار و برای نسخه ی ۲۷ اینچی ۱۲۰۰ دلار خواهد بود.

میعاد بافراست

منبع :

اچ پی کامپیوتر رومیزی دارای صفحه نمایش 34 اینچی خمیده معرفی کرد -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات