آکایران :APEXX 1
/section>

وقتی صحبت از سیستم های کوچک و کامپکت می شود احتمالا به HTPC یا چیزهای شبیه به آن فکر می کنیم. به تازگی شرکت BOXX یک ورک استیشن بسیار کوچک با نام APEXX 1 را معرفی کرده است. با ما در زومیت همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران :
BOXX با عرضه ی این ورک استیشن استاندارهای ابعادی این سیستم ها را متحول کرده است. عرض دستگاه چیزی کمتر از ۵ اینچ است، ارتفاع دستگاه ۸.۵ اینچ بوده و طول آن ۹ اینچ در نظر گرفته شده. همین ابعاد کوچک باعث شده تا APEXX 1 به کوچکترینن ورک استیشن جهان تبدیل شود.

BOXX کوچکترین ورک استیشن اورکلاک شده جهان را معرفی کرد -

آکاایران: BOXX کوچکترین ورک استیشن اورکلاک شده جهان را معرفی کرد


دو مدل از سری دستگاه های APEXX ارائه شده است؛ مدلی با پردازنده ی i7 و مدلی با پردازنده ی زئون. مدل i7 با هشت هسته ی اورکلاک شده به ۴ گیگاهرتز و رم ۳۲ گیگابایتی از نوع DDR4 تجهیز شده است. در مدل دوم که از Zeon E5 در آن استفاده شده است شاهد یک پردازنده ی ۱۸ هسته ای با رم ۶۴ گیگابایتی هستیم. مدل های مبتنی بر پردازنده های اسکای لیک به زودی در دسترس خواهند بود.

BOXX کوچکترین ورک استیشن اورکلاک شده جهان را معرفی کرد -

وقتی صحبت از کارت گرافیکی می شود دو انتخاب از دو شرکت بزرگ این عرصه در اختیار شما خواهد بود. خریدار می تواند بین دو کارت گرافیک انویدیا کوادرو و AMD فایرپرو یکی را انتخاب کند. در قسمت ذخیره سازی نیز شما می توانید بهترین ها را به خدمت بگیرید. شما بین M.2 PCI-Express NVMe و استفاده از دو جایگاه ۲.۵ اینچی برای استفاده از انواع درایوهای SATA3 آزاد هستید. در این ورک استیشن کوچک از سیستم خنک کننده ی مایع دوگانه برای کاهش حرارت تولید شده توسط اجزای دستگاه استفاده شده است. به دلیل استفاده از سیستم خنک کننده حلقه بسته در این دستگاه، مشکلات مربوط به گرد و خاک به حداقل ممکن رسیده است.

BOXX کوچکترین ورک استیشن اورکلاک شده جهان را معرفی کرد -

تعداد زیادی درگاه USB 3.0 و USB 3.1 در APEXX 1 برای شما موجود خواهد بود و قطعا مشکلی از نظر کمبود درگاه برای اتصال حافظه های خارجی نخواهید داشت. همچنین پورت های eSATA، USB 2.0 و PS2 نیز در پشت دستگاه موجود است. BOXX در این محصول از کارت صدای ۷.۱ کاناله با خروجی S/PDIF استفاده کرده است. در APEXX 1 شاهد استفاده از PSU خارجی برای کاهش ابعاد دستگاه هستیم.


ممکن است قدرت رندر یک ورک استیشن برای شما کافی نباشد و طالب قدرت بالاتری برای کارهای خود باشید. شما می توانید برای افزایش قدرت APEXX 1 آن را به ورک استیشن دیگر یا یک renderPRO 1 (محصولی که به زودی در دسترس خواهد بود) متصل کنید. این محصول با دو سیستم عامل ویندوز و لینوکس عرضه می شود و قیمت APEXX 1 را سخت افزاری که برای آن انتخاب می کنید مشخص خواهد کرد.

حمید ملکی

منبع : BOXX کوچکترین ورک استیشن اورکلاک شده جهان را معرفی کرد -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات