آکایران :نانوتیپز، راه حلی کار آمد برای راحتی کار با گوشی های هوشمند
/section>

صفحات لمسی گوشی های امروزی در عین راحتی و کاربردی بودن، محدودیت هایی را نیز برای ما به ارمغان آورده اند. یکی از این محدودیت ها با فرا رسیدن فصل سرما گریبان ما را می گیرد. اغلب دستان پوشیده شده در دستکش، قادر نیستند از عهده ی کار با این صفحات حساس برآیند. اما نانوتیپز آمده تا این مشکلات را از سر راه ما بردارد.

بنا به گزارش آکاایران : هر مانعی که سر راه انگشتان ما و صفحات لمسی گجت های هوشمند قرار گیرند، کار کردن با آنها را دشوار می کنند. دستکش، یکی از این موانع است که البته به زمان و مکان خاصی نیز تعلق ندارد. اما حال به کمک نوآوری یک جوان خلاق، راه حلی متفاوت در این زمینه ارائه شده که به افراد در رفع این مشکل کمک می کند؛ مایعی جادویی که نانوتیپز(Nanotips) نام دارد. اما نانوتیپز چیست؟

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

آکاایران: یک طرح، یک نگاه: جادوی نانوتیپز

نانو تیپز مایعی است که دستکش های مورد علاقه ی شما را به دوستان گرانقدر صفحات لمسی تبدیل می کند. مایعی که در عین حال خیلی سریع نیز خشک شده و از این نظر هم مشکلی ایجاد نمی کند.

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

نانوتیپز در واقع از همان ذرات نانو ساخته شده که به شکل ساختاری رسانا در کنار هم قرار می گیرند. این ذرات  خیلی خوب در هم ادغام شده و با هم جفت می شوند؛ به طوری که ساختاری شبیه به پوست انگشت انسان پیدا کرده و به راحتی با صفحات لمسی ارتباط برقرار می کنند. تنها کافی است سر انگشت دستکش خود را به این مایع آغشته کرده و منتظر شوید تا خشک شود. پس از آن شاهد دستاورد ارزشمند ذرات نانو خواهید بود.

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

از این به بعد تا هفته ها یا حتی ماه ها، دستان دستکش پوش شما نیز از عهده ی کار با صفحات لمسی برآمده و دیگر نیازی به بیرون آوردن دستکش ندارید. اگرچه این محصول ضد آب است، اما عمر خاصیت آن بسته به نحوه ی استفاده یا شستشوی دستکش ها، متغیر خواهد بود. ولی در نهایت مشکلی نیست؛ می توان مجدداً از این مایع استفاده کرده و دستکش های خود را به این ذرات مجهز کرد.

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

تونی یو (Tony Yu)، ارائه دهنده ی این طرح، خود مدت های مدید دچار این مشکل بود. او که اغلب سوار بر موتورسیکلت به این سو و آن سو می رفت،  از اینکه مجبور بود برای هر بار استفاده از گوشی ، دستکش های گرانقیمتش را از دست خارج کند، ناراحت و عصبانی بود. همین معذوریت باعث شد که او به دنبال راه چاره ای برای این مشکل باشد و اینجا بود که نانوتیپز پا به عرصه ی وجود گذاشت.

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

علاوه بر فصل سرما، این مایع برای هر نوع دستکش با هر نوع موارد استفاده ای کاربرد دارد؛ از جمله دستکش باغبانی، موتورسواری، اسکی و دستکش های کارگران ساختمانی. حتی شنیده می شود که با استفاده از نانوتیپز، می توان خودکار را نیز به قلم های حساس تبدیل نمود. این محصول در دو فرم آبی و مشکی ارائه می شود که هر کدام روی جنس خاصی از الیاف قابل استفاده هستند.

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

از لحظه ای که نانوتیپز به سرانگشت دستکش شما مالیده شود، جادوی آن آغاز شده و تا مدتی شما را از دردسر و نگرانی خلاص خواهد کرد. با استفاده از این محصول می توان به سادگی با گوشی های هوشمند، آیفون، آیپد، تبلت، ساعت و به طور کلی با کلیه دستگاه های هوشمند ارتباط برقرار کرد.

در ادامه از شما دعوت می کنیم به تماشای ویدیویی در همین رابطه بنشینید.

دانلود ویدیو

امیدوارم از معرفی این محصول نیز لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

مریم اصلانی

منبع : یک طرح | یک نگاه: جادوی نانوتیپز -

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات