جاپان دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جاپان دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :/section>

اگر رزولوشن هیچ یک از ال سی دی های موجود در بازار نتوانسته شما را راضی کند، پس بهتر است نگاهی به محصول جدید جاپان دیسپلی داشته باشید؛ این کمپانی ژاپنی موفق شده تا نمایشگری ۱۷.۳ اینچی را با رزولوشن 8K تولید کند.

بنا به گزارش آکاایران : بخشی از مانیتورها و لپ تاپ های عرضه شده در سال ۲۰۱۵ با بهره گیری از رزولوشن QHD روانه ی بازار شده اند، حال آنکه اگر این رزولوشن نیز نتوانسته چندان رضایت شما را جلب کند، پس باید در انتظار عرضه ی گسترده ی پنل نمایشی جدید جاپان دیسپلی بصورت تجاری به بازار باشیم، چراکه این کمپانی موفق به تولید پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K شده است. این صفحه ی نمایش ۱۷.۳ اینچی قادر رزولوشن 8K را با نرخ فریم ۱۲۰ هرتز در اختیار کاربر قرار می دهد. تراکم پیکسلی این صفحه ی نمایش ۵۱۰ پیکسل در هر اینچ است.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط جاپان دیسپلی این صفحه ی نمایش المان عمق را به تصاویر می بخشد که از این رو این پنل نمایشی برای استفاده در کاربردهای نظیر ویرایش تصاویر ویدیویی، استفاده در نمایشگر های پزشکی و حتی نمایشگرهای مخصوص انجام بازی ها مناسب می کند. هنوز اطلاعات تکمیلی در رابطه با این پنل نمایشی منتشر نشده است.

حسین خلیلی صفا

منبع :

جاپان دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد

جاپان دیسپلی پنل نمایشی ۱۷.۳ اینچی با رزولوشن 8K را معرفی کرد گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات