آموزش: چگونه یک پاور خوب برای سیستم خود انتخاب کنیم؟! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش: چگونه یک پاور خوب برای سیستم خود انتخاب کنیم؟! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


اگر پاور را متناسب با سیستم انتخاب نکنیم حتی بهترین قطعات هم عملکرد خوب و درستی نخواهند داشت بنابر این سعی کنید پاوری را انتخاب کنید که مناسب برای تامین انرژی قطعات شما باشد...

اگر پاور را متناسب با سیستم انتخاب نکنیم حتی بهترین قطعات هم عملکرد خوب و درستی نخواهند داشت بنابر این سعی کنید پاوری را انتخاب کنید که مناسب برای تامین انرژی قطعات شما باشد.
درون بازار ایران پاور های فراوانی با برند های مختلف وجود دارند ولی اکثر آنها متفرقه هستند که در این صورت جز آسیب به سیستم وظیفه دیگری بر عهده ندارند که استفاده از آنها در اکثر مواقع موجب اختلالاتی در سیستم می شود و موجب مصرف بیش از حد برق می شوند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که پاوری را انتخاب کنید که حداکثر 20 درصد بیشتر از توان مصرفی سیستمتان باشد تا پاور در این صورت بتواند حداکثر توان مصرفی سیستم شما را تامین کند و باعث عملکرد هر چه بهتر پاور در شرایط سخت کاری باشد و عملکرد بهتر آن نیز می شود و همچنین باعث ماندگاری بیشتر سیستم نیز می شود .

توان پاور
توان پاور یکی از شاخص ترین معیار هایی هست که باید به آن خیلی توجه شود زیرا این توان در واقع انرژی مورد نیاز قطعات شما را تامین می کند.
این توان به دو صورت بر روی پاور نوشته می شود
توان نرمال یا واقعی و توان حداکثر

این توانی است که
منبع: yjc.ir

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
آموزش: چگونه یک پاور خوب برای سیستم خود انتخاب کنیم؟! گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات