loading...

آموزش: چگونه یک پاور خوب برای سیستم خود انتخاب کنیم؟! - آکا
اگر پاور را متناسب با سیستم انتخاب نکنیم حتی بهترین قطعات هم عملکرد خوب و درستی نخواهند داشت بنابر این سعی کنید پاوری را انتخاب کنید که مناسب برای تامین انرژی قطعات شما باشد...

اگر پاور را متناسب با سیستم انتخاب نکنیم حتی بهترین قطعات هم عملکرد خوب و درستی نخواهند داشت بنابر این سعی کنید پاوری را انتخاب کنید که مناسب برای تامین انرژی قطعات شما باشد.
درون بازار ایران پاور های فراوانی با برند های مختلف وجود دارند ولی اکثر آنها متفرقه هستند که در این صورت جز آسیب به سیستم وظیفه دیگری بر عهده ندارند که استفاده از آنها در اکثر مواقع موجب اختلالاتی در سیستم می شود و موجب مصرف بیش از حد برق می شوند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که پاوری را انتخاب کنید که حداکثر 20 درصد بیشتر از توان مصرفی سیستمتان باشد تا پاور در این صورت بتواند حداکثر توان مصرفی سیستم شما را تامین کند و باعث عملکرد هر چه بهتر پاور در شرایط سخت کاری باشد و عملکرد بهتر آن نیز می شود و همچنین باعث ماندگاری بیشتر سیستم نیز می شود .

توان پاور
توان پاور یکی از شاخص ترین معیار هایی هست که باید به آن خیلی توجه شود زیرا این توان در واقع انرژی مورد نیاز قطعات شما را تامین می کند.
این توان به دو صورت بر روی پاور نوشته می شود
توان نرمال یا واقعی و توان حداکثر

این توانی است که
منبع: yjc.ir

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مشخصات سیستم خوب برای بازی , یک سیستم خوب برای بازی , خصوصیات یک گرافیست خوب , مشخصات كامپيوتر خوب , سیستم خوب

گردآوری توسط بخش ترفندهای سخت افزار سایت آکاایران
تبلیغات