جلوگیری از تشخیص اشتباه هرزنامه ها در Gmail

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جلوگیری از تشخیص اشتباه هرزنامه ها در Gmail ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: جلوگیری از تشخیص اشتباه هرزنامه ها در Gmail

جلوگیری از تشخیص اشتباه هرزنامه ها در Gmail
,همان‌طور,که,می‌دانید,[categoriy]

آکاایران: جلوگیری از تشخیص اشتباه هرزنامه ها در Gmail

همان‌طور که می‌دانید یکی از قابلیت‌های سرویس ایمیل Gmail، تشخیص اتوماتیک هرزنامه‌ها و حذف اتوماتیک آن‌هاست. این قابلیت بدون شک یکی از بر ترین امکانات Gmail است، اما گاهی ممکن است Gmail در تشخیص ایمیل‌های اسپم اشتباه کند و کلیه ایمیل‌های سالمی که از جانب یک آدرس خاص فرستاده می‌شود را اسپم تلقی کند. در صورتی که چنین مشکلی برای شما پیش آمده است و Gmail ایمیل‌های ارسالی از سوی یک آدرس خاص را به اشتباه فیلتر می‌کند، با استفاده از این ترفند می‌توانید آدرس ایمیل مورد نظر خود را به عنوان یک آدرس سالم به Gmail معرفی کرده و از تشخیص اشتباه آن به عنوان یک آدرس مخرب جلوگیری کنید.


بدین منظور:
به گزارش آکاایران: پس از ورود به حساب کاربری خود در Gmail، بر روی دکمه‌ای که شکل چرخ‌دنده دارد کلیک کرده و سپس Settings را انتخاب کنید.
حال به تب Filters رفته و روی Create a new filter کلیک کنید.
سپس در قسمت From، آدرس ایمیلی که قصد دارید دیگر به عنوان یک ارسال‌کننده اسپم شناسایی نشود را وارد نمایید و بر روی Create filter with this search کلیک کنید.
در مرحله‌ی بعد، تیک گزینه‌ی Never send it to Spam را فعال کنید و در نهایت بر روی دکمه‌ی Create filter کلیک کنید.

دقت کنید در صورتی که دوست دارید هیچ یک از ایمیل‌های دریافتی به عنوان اسپم شناسایی نشوند، کافی است همین مراحل را طی کرده و به جای تکمیل نمودن قسمت From، در قسمت To ایمیل آدرس خود را وارد نمایید.

منبع :

جلوگیری از تشخیص اشتباه هرزنامه ها در Gmail گردآوری توسط بخش ترفندهای گوگل سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات