loading...


نفر اول در جستجوی گوگل شوید !


نفر اول در جستجوی گوگل شوید !

با گسترش تجارت الکترونیکی فضای مجازی و کسب وکار آنلاین بسیار مورد توجه کسب وکارها قرار گرفت. در این راستا ساخت سایت به عنوان اولین گام در ورود به بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.همانطور که میدانید قرار گیری در رتبه اول گوگل روش موثری در افزایش ترافیک به سمت سایت شما می باشد. بسیاری از صاحبان کسب وکار این عمل را برابر با افزایش درآمد و سود خود میدانند وبدین جهت بدنبال رنکینگ بالا در موتور جستجو می باشند. حال مسئله مهم این موضوع می باشد که چگونه می توان رتبه اول گوگل را بدست آورد؟

تمامی وب مسترها درصدد این می باشند که در کنار طراحی سایت حرفه ای، وب سایت خود را به رنکینگ بالایی برسانند و به عبارتی سئو سایت خود را بهبود بخشند. تعرفه طراحی سایت در قیمت های مختلف وجود دارد اما باید توجه داشت که طراحی سایت به تنهایی کافی نمی باشد و نیاز به انجام فرآیند سئو دارد. سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به معنای هدایت کاربران به سمت وب سایت شما می باشد. درخصوص شرکتهای پیش کسوتی چون نونگار پردازش راه کارهای بسیار جالبی به دست آورده اند که عمومأ در فضای مجازی آنها را بدون هیچ هزین ای منتشر کرده اند. حال در اینجا کلیدی ترین اقدامات را به منظور سئو سایت بیان می نماییم.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی موثرترین فاکتور در صفحه نتیجه موتور جستجو می باشد زیرا صفحه نتیجه بر منبای کلمات کلیدی که کاربر درج می نماید وب سایت ها را مرتب می نماید. کلمات کلیدی وب سایت را متناسب با نیاز کاربران خود انتخاب نمایید که در نتیجه آن می توانید کاربران را به سمت سایت هدایت نمایید. با استفاده از ابزار کلمه کلیدی گوگل می توانید تحلیلی از کلمه کلیدی که بیشترین کاربرد را در بین کاربران دارد، داشته باشید. انتخاب مناسب کلمه کلیدی وظیفه دشواری می باشد و موجب می شود که ترافیک متفاوتی را نسبت به دیگر رقبا به سمت وب سایت خود هدایت نماییم.

تهیه محتوای متناسب با کلمات کلیدی

به منظور هدایت کاربران بیشتر به سمت وب سایت خود محتوایی مرتبط با کلمات کلیدی و نیز با درج کلمات کلیدی در آن فراهم نمایید. تحت این شریاط موتور جستجو محتوای سایت شما را مورد کاوش قرار می دهد و ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت شما هدایت می نماید.

فراهم نمودن بک لینک های مناسب

ایجاد بک لینک های مرتبط در وب سایت های دیگر ترافیک بیشتری را به سمت سایت شما هدایت می نماید ودر نتیجه این عمل سئو وب سایت شما تقویت می شودهرچند این مهم نیاز به تعمق و تفکر زیادی دارد از همین رو اتاق فکرهای تخصصی در شرکت نونگار برگذار می شود .

موارد اشاره شده، کلیدی ترین فاکتورهای جذب ترافیک می باشند البته می باست این نکته را در نظر داشته باشیم که سئو سایت پروسه ای متداول می باشد و نیاز به صرف زمان و توجه خاص دارد.

واحد تحقیق و توسعه نونگار پردازش

www.npco.net

گردآوری توسط بخش ترفندهای گوگل سایت آکاایران
تبلیغات