اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

ارسال ایمیل از طریق مرورگر اینترنتی به طور مستقیم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارسال ایمیل از طریق مرورگر اینترنتی به طور مستقیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ارسال ایمیل از طریق مرورگر اینترنتی به طور مستقیم

ارسال ایمیل از طریق مرورگر اینترنتی به طور مستقیم
,در,صورتی,که,[categoriy]

آکاایران: ارسال ایمیل از طریق مرورگر اینترنتی به طور مستقیم

در صورتی که قصد ارسال یک ایمیل را داشته باشید طبیعتاً نرم‌افزار مدیریت ایمیل خود را اجرا می‌کنید و یا وارد سایت سرویس‌دهنده‌ی ایمیل خود می‌شوید و کلیک بر روی Compose نسبت به نگارش یک ایمیل جدید اقدام می‌کنید. اما بایستی بدانید می‌توانید این کار را خیلی سریع‌تر از قبل انجام دهید و مستقیماًً از طریق مرورگر اینترنتی خود نسبت به ارسال ایمیل اقدام کنید. در این ترفند به نحوه‌ی انجام این کار خواهیم پرداخت.


بدین منظور (ترفندستان) کافی است از پروتکل mailto در نوار آدرس مرورگر استفاده کنید.
بدین صورت که بایستی این عبارت را در نوار آدرس مرورگر وارد کنید:

mailto:recipient@example.com

به گزارش آکاایران:
به جای آدرس ایمیل recipient@example.com که به عنوان یک آدرس ایمیل نمونه آورده شده است بایستی ایمیل مقصد (آدرسی که قصد دارید به آن ایمیل ارسال کنید) را وارد نمایید.
با فشردن Enter، برنامه‌ی پیش‌فرض ارسال ایمیل اجرا خواهد شد.
به طور خودکار در قسمت To آدرس ایمیلی که وارد کرده‌اید درج شده است و تنها کافی است عنوان و متن ایمیل را وارد کرده و نهایتاًًً ایمیل را ارسال کنید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ارسال ایمیل از طریق مرورگر اینترنتی به طور مستقیم شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عدم نمایش پخش زنده در گوگل کروم

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات