در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حل مشکل ویرایش گر های WYSIWYG در مرورگر گوگل کروم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای مرورگرها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حل مشکل ویرایش گر های WYSIWYG در مرورگر گوگل کروم

بسیاری از ویرایش‌گر‌های متنی که شما در اینترنت با آن‌ها سروکار دارید از نوع WYSIWYG هستند. WYSIWYG مخفف عبارت What You See Is What You Get است، به این معنی که هر آنچه که شما در حین ویرایش می‌بینید، به همان شکل نیز در نهایت بر روی صفحه‌ی وب منتشر خواهد شد. در این‌گونه ویرایش‌گر‌ها، کلیه تغییرات اعمال شده بر روی متن (نظیر تغییر اندازه، تغییر رنگ و...) بی‌درنگ در محتوا اعمال می‌گردد. اما در صورتی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید قطعاً متوجه این موضوع شده‌اید که این مرورگر سازگاری درستی با ویرایش‌گرهای WYSIWYG ندارد. بدین صورت که تغییرات به صورت بصری اعمال نشده و تنها شاهد BBCodeها خواهید بود. در این ترفند قصد داریم راه‌حلی برای این مشکل ارائه دهیم.


برای این کار:
توسط مرورگر گوگل کروم، صفحه‌ی افزونه‌ی WysiBB - WYSIWYG BBcode editor را در فروشگاه کروم باز کنید:

https://chrome.google.com/webstore/detail/wysibb-wysiwyg-bbcode-edi/hhjndhcbbnkoopmgdlcpdbnegjkglbhh?hl=en

به گزارش آکاایران: سپس (ترفندستان) با کلیک بر روی دکمه «Free +» آن را بر روی مرورگر خود نصب نمایید.
با استفاده از این افزونه، در اکثر سیستم‌های انجمن‌های گفتگو (phpbb2،phpbb3،IP.Board2 و SMF) مشکلی با ویرایش‌گرهای WYSIWYG نخواهید داشت.

هم چنین جهت حل مشکل این نوع ویرایش‌گرها در سیستم انجمن‌های vBulletin نیازمند افزونه‌ای به نام vBulletin WYSIWYG هستید. برای نصب این افزونه به آدرس زیر بروید:

http://www.chromeextensions.org/other/vbulletin-wysiwyg

سپس بر روی Add to Chrome کلیک کنید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله حل مشکل ویرایش گر های WYSIWYG در مرورگر گوگل کروم شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مشکل https در گوگل کروم , مشکل مترجم گوگل کروم , مشکل ی در گوگل کروم , vbulletin چیست

تبلیغات