تغییر صفحه ی خانگی مرورگر فایرفاکس با کشیدن و رها کردن ماوس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییر صفحه ی خانگی مرورگر فایرفاکس با کشیدن و رها کردن ماوس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای مرورگرها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تغییر صفحه ی خانگی مرورگر فایرفاکس با کشیدن و رها کردن ماوس

تغییر صفحه ی خانگی مرورگر فایرفاکس با کشیدن و رها کردن ماوس
,همان‌طور,که,می‌دانید,[categoriy]

آکاایران: تغییر صفحه ی خانگی مرورگر فایرفاکس با کشیدن و رها کردن ماوس

همان‌طور که می‌دانید برای تغییر صفحه‌ی خانگی مرورگر فایرفاکس می‌توان از طریق بخش Options مرورگر اقدام کرد. اما جالب است بدانید به وسیله‌ی یک ترفند ساده تنها با کشیدن و رها کردن ماوس می‌توانید صفحه‌ی اینترنتی دلخواه خود را به عنوان صفحه‌ی خانگی مرورگر انتخاب کنید. هم‌اکنون به معرفی این ترفند ساده اما کاربردی خواهیم پرداخت.


بدین منظور:
به گزارش آکاایران: ابتدا در فایرفاکس وارد صفحه‌ی اینترنتی مورد نظر خود شوید.
سپس در صورتی که به نوار آدرس مرورگر توجه کنید، در کنار آدرس سایت اینترنتی یک تصویر کوچک از سایت وجود دارد (favicon). اکنون کافی است به وسیله‌ی ماوس این تصویر را بگیرید، بکشید و بر روی دکمه‌ی Mozilla Firefox Start Page (با تصویر یک خانه) در سمت راست مرورگر و در کنار قسمت جستجوی موتور جستجو، رها کنید.
خواهید دید که پیغامی جهت تأیید این عمل ظاهر می‌شود که با فشردن دکمه‌ی Yes، این صفحه به عنوان صفحه خانگی مرورگر انتخاب می‌شود.

منبع :

تغییر صفحه ی خانگی مرورگر فایرفاکس با کشیدن و رها کردن ماوس گردآوری توسط بخش ترفند مرورگرها، ترفندهای مرورگرهای وب، ترفندهای فایرفاکس، ترفندهای کروم، ترفندهای اینترنت اکسپلورر سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات