3 راه برای تبدیل تب به یک پنجره ی مجزا در فایرفاکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 3 راه برای تبدیل تب به یک پنجره ی مجزا در فایرفاکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: 3 راه برای تبدیل تب به یک پنجره ی مجزا در فایرفاکس

3 راه برای تبدیل تب به یک پنجره ی مجزا در فایرفاکس
,در,صورتی,که,[categoriy]

آکاایران: 3 راه برای تبدیل تب به یک پنجره ی مجزا در فایرفاکس

در صورتی که از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنید و قصد دارید صفحه وبی که در یک تب باز کرده‌اید را در یک پنجره مجزا از مرورگر در اختیار داشته باشید، نیازی به اجرای مجدد مرورگر و وارد شدن به صفحه وب مورد نظر ندارید. در این ترفند قصد داریم 3 راه ساده اما کاربردی برای تبدیل یک تب به یک پتجره مجزا از مرورگر فایرفاکس را برای شما بازگو نماییم.


راه اول:
کافی است (ترفندستان) بر روی تب مورد نظر راست کلیک کرده و Move to New Window را انتخاب کنید. خواهید دید که پنجره‌ جدیدی باز می‌شود و تب به داخل آن منتقل می‌شود.

راه دوم:
به گزارش آکاایران: ابتدا توسط ماوس تب مورد نظر را بگیرید. سپس آن را کشیده و اندکی پایین‌تر داخل خود صفحه وب رها کنید. خواهید دید که تب در یک پنجره جدید باز می‌شود.

راه سوم:
کافی است ابتدا توسط ماوس تب مورد نظر را بگیرید، آن را بکشید و در نوار تسک‌بار ویندوز رها کنید. تب در یک پنجره جدید باز خواهد شد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله 3 راه برای تبدیل تب به یک پنجره ی مجزا در فایرفاکس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تغییر پنجره های موجود در فایرفاکس

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات