loading...
فارنت: به جرات می‌توان گفت که مرورگر

افزایش سرعت کروم

افزایش سرعت مرورگر کروم در گوشی‌های اندرویدی مرورگر,کروم,اندروید,ترفند مرورگرها


با این روش، در واقع شما میزان حافظه رم بیشتری در اختیار کروم قرار می‌دهید. انجام این کار از گفتن آن هم آسان‌تر‌ است، کافیست تا یک پنجره جدید در مرورگر خود باز کرده و دستور زیر را در نوار آدرس آن تایپ و اجرا کنید:

chrome://flags/#max-tiles-for-interest-area


در این قسمت میزان ۵۱۲ مگابایت را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که دستور فوق تا قبل از راه‌اندازی مجدد کروم اعمال نخواهد شد، (پس از اجرای دستور در پایین صفحه، پیغام راه‌اندازی مجدد کروم نیز نمایش داده می‌شود.)

با انتخاب گزینه راه‌اندازی مجدد، کروم بسته شده و دوباره اجرا می‌شود. اما این بار به نسبت گذشته سریعتر خواهد بود. البته دقت داشته باشید که سرعت بارگذاری صفحات بیشتر نخواهد شد (این امر کاملا طبیعی است چرا که سرعت لود شدن صفحات ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت شما دارد) در عوض سرعت مرورکردن صفحات به طرز چشمگیری افزایش خواهد داشت.

یک نکته را نیز باید در نظر داشته باشید که اجازه دسترسی کروم به حافظه بیشتر باعث خواهد شد که اندروید سایر نرم‌افزارها را ببندد و این اتفاق به خصوص در گوشی‌هایی که میزان رم کمتری دارند، بیشتر صورت خواهد گرفت در نتیجه اگر از گوشی قدیمی‌تری استفاده می‌کنید که از حافظه رم کمتری برخوردار است، دسترسی کروم را از طریق دستور فوق به ۲۵۶ مگابایت محدود کنید. (میزان پیش فرض استفاده کروم از رم ۱۲۸ مگابایت است.)

راه حل‌های دیگری نیز در این زمینه پیشنهاد شده است که مطرح کردن آنها خالی از لطف نیست. برای مثال با فعال کردن قابلیت Offline می‌توانید صفحاتی را که قبلا بازدید شده‌ و در حافظه به اصطلاح کش مرورگر کروم ذخیره گردیده‌اند را بدون دسترسی به اینترنت و با سرعت بیشتر مجددا مرور کنید.

فعال کردن قابلیت SPDY که به اصلاح اسپیدی نیز نامیده می‌شود به افزایش سرعت کروم کمک می‌کند. استفاده از این پروتکل به خصوص در مورد فیس‌بوک کاربرد دارد اما ممکن است در هنگام مرور سایر وب‌سایت‌ها با مشکل روبرو شوید.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

افزایش سرعت پخش فیلم مرورگر کروم , نرم افزار افزايش سرعت گوگل كروم , افزایش سرعت دانولد گوگل کروم , سه روش برای افزایش سرعت کروم , نمایش سرعت لود صفحه در کروم , افزایش استفاده رم در کروم , بالا بردن سرعت گوگل کروم , افزایش سرعت گوگل کروک , افزایش سرعت گوگل کروم , بالابردن سرعت در کروم , بالا بردن سرعت کروم , افزایش صدای کروم , افزایش سرعت کروم

  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات