وب گرد: در سری «وب‌گرد» با ابزارهای تازه و وب‌سایت‌های کاربردی دنیای مجازی آشنا خواهید شد. «وب‌گرد» فرصتی برای غرق شدن در دنیای مجازی است.

TinySpell

بعضی مواقع لازم است که اسپل (Spell) کلمه‌ای را در یک اپلیکیشن چک کنیم و قادر به کمک گرفتن از نرم‌افزارهایی مثل Word هم نیستیم. در این شرایط TinySpell کمک بزرگی برای شما محسوب می‌شود. TinySpell ابزاری کوچک است که به ما اجازه می‌دهد به سرعت و راحتی دیکته صحیح کلمات مختلف را در هر اپلیکیشن ویندوزی مشاهده و یاد بگیریم. برای این کار TinySpell قادر به مشاهده تایپ کاربر می‌باشد.

پاکسازی کش مرورگر, تبدیل ویدئو به mp3 و ... tinyspell,cache killer


Academic Torrents


این پایگاه اینترنتی، در حال حاضر نزدیک به ۶.۹۱ ترابایت اطلاعات و داده پژوهشی را در دسترس قرار داده است. به اشتراک‌گذاری داده‌ها کار آسانی نیست. ایمیل سرورها معمولا محدودیت حجم دارند و راه‌اندازی یک سرور اختصاصی نیز کاری آسان و مقرون به صرفه‌ محسوب نمی‌شود. حالا پژوهشگران Academic Torrents یک سیستم توزیع‌شده برای به اشتراک‌گذاری دیتا‌ست‌های پژوهشی راه‌اندازی کرده‌اند. نتیجه کار، یه منبع ایمن، نامحدود و بدون ایراد برای ذخیره‌سازی اطلاعات است که از سرعتی قابل قبول نیز برخوردار است.

پاکسازی کش مرورگر, تبدیل ویدئو به mp3 و ... tinyspell,cache killer


Cache Killer

این یکی، یک افزونه مرورگر کروم است که به شما در پاکسازی کش مرور قبل از بارگزاری صفحات به صورت خودکار کمک می‌کند. Cache Killer را می‌توان با یک کلیک فعال یا غیرفعال نمود. وقتی Cache Killer فعال شود، قبل از هر بارگزاری صفحه، کش مرورگر پاک خواهد شد.

پاکسازی کش مرورگر, تبدیل ویدئو به mp3 و ... tinyspell,cache killer


Video to MP3


Video to MP3 یک اپلیکیشن مبتنی بر پلت‌فرم iOS است که هر ویدئوی اینترنتی را به فایل صوتی MP3 تبدیل و به صورت Local ذخیره می‌کند. به این ترتیب بعدها می‌توانید از این فایل‌ها لذت ببرید. در وب‌سایت‌های معروف و سرشار از ویدئو جستجو کنید و پس از یافتن ویدئوی مورد علاقه خود بر روی کلید vid2MP3 کلیک کنید. با این کار، اپلیکیشن URL ویدئوی شما را شناسایی می‌کند. بعد از آن با کلیک بر روی کلید Convert، فایل ویدئویی به یک فایل MP3 تبدیل شد و کلید دانلود نمایش داده می‌شود.

پاکسازی کش مرورگر, تبدیل ویدئو به mp3 و ... tinyspell,cache killer


گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پاکسازی مرورگر , تبدیل ئح3

تبلیغات