.
.
.
.
.

.

مشخصات کلی متولدین ابان ماه

1388/11/09

قوی و قدرتمند ، مصمّم و با اراده پولادین ، ورزشکار ، هوشیار ، حسّاس و خجول ، در ظاهر آرام ولی در باطن خروشان ، انتقامجوی شدید ، پر انرژی ، واقعاْ کوشا ، عاشق ماورالطبیعه ، اهل معنویّات ، عاشق مسائل مرموز ، هر کاری را به پایان می رساند ، مشکوک و کنجکاو و تودار ، مجری بسیار خوب ، پایدار و با ثبات ، محقّق ورزیده ، کاشف و دانشمند ، علاقه مند به تفتیش عقاید ، فکر سایرین را می خواند ، دارای روح قوی ، واقعاْ امیدوار ، فرمانده و سیاستمدار ، مقاوم و پر تحمّل ، فنا ناپذیر ، عدّه کمی را وارد زندگی خود می کند ، عاشق تولّد مجدّد ، دارای اهداف عالی ، بلند پرواز ، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی ، پر شور و حرارت ، پدری فداکار ، عاشق نصیحت کردن دیگران ، دارای افکار تخیّلی و ایده آل ، زیبا ، حسود ، موقع شناس ، جاه طلب ، خشن ، قابل اعتماد ، متنفّر از دروغ ، با وقار ، منطقی ، ماجراجو ، عاشق اسرار حیات و جهان ، با اعتماد به نفس ، شجاع و دلیر ، کمال گرا ، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می کند .مرد متولد آبانتیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید که هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است.زن متولد آبان

طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندکی علاقه و یا اندکی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

برچسب ها :نظرات
رومینا
|
1394/07/16
1-
10+
عالی بود
پاسخ ها
نازنین
|
1394/07/24 - 15:56
اره خدایی
کیمیا متولد ابان
|
1394/07/30
3-
23+
کلا ما گلیم هرکی موافقه لایک کنه دیگه
پاسخ ها
مهدی
|
1394/08/18 - 02:00
لایک داری ابانی
حامد
|
1394/08/03
2-
10+
اقا من یه ابانیم و رو این ماها و ویژگیهاش تحقیق میکنم منم به عنوان یه ابانی هم روانشناسم و خوبشم هستم محقق در زمینه ماورا طبیعه هستم ک کائنات و معنویان و علاقه زیادی دارم همه چی که بالا هست هستم فقط خشن نیستم
آتشدخت
|
1394/08/15
2-
3+
اتفاقا من خشن و بی روح ترین دختر آبانیم اسمم هم به خاطر ماه تولدم انتخاب کردن ولی خوب چکار کنیم که همه خوبی آبانیا رو درک نمیکنند اگر همه دنیا ماه آبان به دنیا میومدن دنیا دنیا نبود بهشت بود .
پاسخ ها
هومن
|
1394/09/09 - 02:01
اینم یکی از خصوصیات آبانی های خاصه که ترین رو دوس دارن مثل شما که میگی بیروحترینی و از سوی دیگه معترفی همه آبانی بودن دنیا بهشت بود! نه عزیزجان،شما اتفاقا خیلی هم بااحساسی و تندی ت صرفا نشونه روحیه جسور آبانیته. بهشت رو هم بعد آز خلق آبانی ها ساختن؛چون هستی برای آبانی ها خیلی دون و ناچیز بود. آبانیها ! بخواهید و نخواهید خاص هستید.پوجودتون همه شادی و سلامتی باد.
سما
|
1394/09/01
1-
1+
واقعا درست. من سوم انسانی ام فقط بعضی خصوصیات توی من نیست
صادق
|
1394/09/09
0-
0+
همه ی خصوصیات بالا در مورد من صدق میکنه/در ضمن عاشق همه دخترپسرای آبانی هستم/خودم هم 28 آبانم/پرچم بالاس
هومن
|
1394/09/09
0-
0+
با سلام به همگی نمیدونم چندسالتونه وتجربه هاتون چیه من نیمه عمرم هستم و تقریبا بطور کاملی دنبال تمایلاتم رفتم..اززندگی با صوفیها تا رفاه وتجمل..و سالهایی رو غربت زندگی کردم یه توصیه به هم برجی هام دارم ..ما ذاتا بیشتر از عام محکوم به درک زندگی هستیم واین حسرت همراهی آدمهای هم درک،و نیز غرور فریبنده ای برای ما در پی داره که لازمه افسارش رو بدست بگیریم و در تزکیه یا شناخت وتسلط به خودمون میباید تلاشی بیش از تصورمون داشته باشیم..چون در عین اینکه واقعا دوسداشتنی ومتفاوت هستیم بموازاتش اگه حواسمون نباشه غیرقابل تحمل و بشدت آزاردهنده هستیم. کمی هم اون بعضی رو که بزرگواریتون رو با سادگی اشتباه میگیرن بهشون لطف کنید زودتر متوجهشون کنید و نذارید به خشمتون گرفتار شن،چون شما باعث خیالاتی شدنشون میشید طفلیا گناه دارن! و خیلی موارد دیگه :-) خوش باشید دنیا به یه تار موتون.
نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتی.
.


مطالب مرتبط

.
.
.
.
.