چه رنگی به متولدین چه فصلی می‌آید؟؟!

پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده‌اند، دارای رنگ‌های طلایی است. بعضی از متولدین این فصل چهره‌ای...

 

بهار

پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده‌اند، دارای رنگ‌های طلایی است. بعضی از متولدین این فصل چهره‌ای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون می باشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره آنها شفاف و درخشان بوده و در برابر نور آفتاب قهوه‌ای رنگ و برنزه می‌گردد. رنگ چشم‌های این افراد معمولاً روشن با رگه‌هایی طلایی است.

رنگ‌های بهاری

نارنجی‌های روشن، هلویی، انواع رنگ قرمز، زنگاری روشن،  صورتی‌های مایل به هلویی، قرمزهای روشن و درخشان متمایل به نارنجی، طلایی روشن و درخشان، زرد طلایی، خاکستری سایه روشن، قهوه‌ای متمایل به طلایی، قهوه‌ای مسی، آبی روشن و درخشان، آبی فیروزه ای، آبی دریایی، و آبی لاجوردی روشن تا سبزهای روشن و درخشان متمایل به زرد رنگ‌های متولدین فصل بهار است. مشکی و شرابی رنگ متولدین این فصل نیست.تابستان

پوست متولدین تابستان دارای زمینه رنگ‌های آبی متمایل به صورتی است. و معمولاً پوست صورت اینگونه افراد صاف و شفاف و مهتابی بوده و رنگ موها نیز از بور بسیار تند یا خاکستری یا قهوه‌ای با زمینه رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز یا خاکستری متغیر است. رنگ چشم‌های متولدین این فصل روشن یا خاکستری ملایم می‌باشد.

رنگ‌های تابستانی

انواع صورتی‌های کمرنگ و صورتی های متمایل به شرابی، تمشکی، قرمزهای متمایل به آبی، آبی، بلوطی، زرد لیموی کمرنگ، بنفش تیره و کمرنگ، بنفش مایل به ارغونی سیر، سفید ملایم، بژ متمایل به آبی، قهوه‌ای گوزنی، آبی تیره متمایل به خاکستری، آبی روشن متمایل به خاکستری، سبزهای متمایل به آبی رنگ‌های متولدین فصل تابستان است. نارنجی، طلایی، مشکی از رنگ‌های این فصل نمی باشد.پاییز

پوست افرادی که در فصل پاییز به دنیا آمده‌اند، دارای زمینه رنگ‌های طلایی است و رنگ موهایشان قرمز یا قهوه‌ای متمایل به قرمز بوده و پوست چهره آنها لطیف و شفاف، گلگون رنگ یا طلایی تیره می‌باشد. افراد متعلق به این فصل، با چشم‌هایی روشن و کمرنگ، در رنگ‌های تیره پاییزی بهتر به نظر خواهند رسید.

رنگ‌های پاییزی

انواع نارنجی، هلویی تیره، زنگاری، قرمز متمایل به قهوه‌ای، قرمزهای تیره و متمایل به نارنجی، طلایی، طلایی متمایل به زرد، طلایی متمایل به کرم، بژ متمایل به طلایی، انواع قهوه‌ای، آبی، فیروزه‌ای، انواع سبز رنگ‌های متولدین فصل پاییز است. صورتی، شرابی، ارغوانی، خاکستری و مشکی جزء رنگ‌های این فصل به حساب نمی‌آید.زمستان

پوست زمستانی‌ها دارای زمینه رنگ‌های آبی متمایل به صورتی است. رنگ موهای اغلب افراد متولد در این فصل تیره بوده و رنگ چهره آنها بژ متمایل به خاکستری یا زرد رنگ می باشد. تضاد بین سفیدی چشم و عنبیه در چشم‌های این افراد بیشتر از افراد متولد فصل تابستان است.

رنگ‌های زمستانی

اکثر رنگ‌های روشن و درخشان، صورتی‌های متمایل به آبی روشن و تیره، قرمزهای روشن و درخشان، قرمزهای متمایل به آبی، زردهای روشن، ارغوانی متمایل به قرمز تیره، سفید، بنفش مات، خاکستری متمایل به قهوه ای، خاکستری، مشکی، آبی تیره، آبی روشن، آبی مات، فیروزه ای روشن، سبزهای روشن از رگ‌ها متعلق به متولدین فصل زمستان است. نارنجی و طلایی از رنگ‌های زمستانی نمی‌باشند.مطالب مرتبط:

پرنده ماه تولدتان چه می‌گوید؟!

با 10 سوال شخصیت خود را کشف کنید!!
 
 منبع : seemorgh.com

گردآوری توسط بخش طالع بینی شخصیت سایت آکاایران
تبلیغات