فال امروز شما دوشنبه 17 اسفند 88 آکا

برای یادگیری چیزهایی جدید باید ذهن تان را گسترش دهید.امروز در مورد دنیا و مردم کنجکاو هستید.اگر وقت داشته باشید روزنامه و مجلات روز را مطالعه می کنید را در آکاایران ببینید

متولدین فروردین:
دوست دارید امروز در مورد موفقیت هایتان به همه بگوید بنابراین تلفن مرتباً اشغال است.سعی کنید به فکر کسان دیگری که در خانه هستند باشید زیرا آن ها نیز تلفن را لازم دارند. از دست یک نفر عصبانی می شوید زیرا در خیالات و رویا سپری می کند و این موضوع باعث مشاجره بین شما دو نفر خواهد شد چرا قبل از این که تصمیم بگیرید به حرف های آن ها خوب گوش نمی کنید؟ اگر خوب به حرف های آن ها گوش کنید می بینید که تفاهم زیادی با هم دارید.

متولدین اردیبهشت:
برای یادگیری چیزهایی جدید باید ذهن تان را گسترش دهید.امروز در مورد دنیا و مردم کنجکاو هستید.اگر وقت داشته باشید روزنامه و مجلات روز را مطالعه می کنید تا خبرهای جدید را بدست آورید. اگر همچنان کارهای عقب افتاده زیادی دارید که باید انجام دهید غر زدن فایده ای ندارد بعضی اوقات زیاده روی می کنید و نتیجه این کار نیز تمام شدن تمام انرژی تان می باشد اگر واقعاً زیرک باشید می توانید برخی از آن ها را به یکی از همکارانتان واگذار کنید.

متولدین خرداد:
بالاخره بعد از مدتی طولانی فضای تشنج بار اطرافتان آرام شده و همگی احساس آرامش بیشتری دارند.در نتیجه، شما درمقامی عالی قرار می گیرید تا راجع به این که چه چیزی موجب بروز این مسائل شد، بحث کرده و این شانس را به بقیه بدهید که حرف هایشان را بزنند. گر چه ممکن است نظر شما با آنها متفاوت باشد، ولی به حرف های آنها گوش دهید و هر جا که لازم است آنها را تایید کنید.هم چنین اکنون این مساله را تایید می کنید که با دو شماره ممکن است بحثی در گیرد و هر کس در وقوع این جرو بحث به میزان خود سهمی داشته باشد.

متولدین تیر:
امروز این شعار شماست” زندگی کن و به دیگران، اجازه زندگی بده“. سعی می کنید با دیگران، خوب رفتار کنید .مهم نیست اگر آنها افراد مورد قبول شما در دنیا نباشند، شما همین حالا برای آنها اجازه صادر می کنید و امیدوارید که آنها نیز همین کار را برای شما انجام دهند. اگر به دنبال شغلی پردرآمدتر و با آینده ای بهتر هستید، چشمانتان را خوب باز کنید، چرا که به زودی به چیزی دست می یابید که فکر می کردید دست یافتن به آن دشوار است.

متولدین مرداد:
در انتخاب بین کار و تفریح دومی انتخاب بهتری است به خصوص این که در حال حاضر موضوعات جدی و کاری سرعت کمی دارند و به جلو نمی روند . سعی کنید حتماً‌به خودتان خوش بگذرانید. اما در پایان می بینید که چقدر با این روشی که در پیش گرفته اید موفق هستید. از این که از موضوعی سر در نیاورید و حقیقت را نفهمید خیلی بدتان می آید اما اگر کمی صبر کنید حقیقت خودش را نشان می دهد اگرچه ممکن است که آن را ثابت کنید اما دیگران حرفتان را جدی نمی گیرند و این بی پرده و رک صحبت کردن شما بیش تر ضرر می رساند تا سود.

متولدین شهریور:
گر برنامه ای برای تفریح دارید سعی کنید کاملاً متفاوت از همیشه باشید و اگر نه حوصله تان خیلی سر میرود. انرژی فوق العاده ای دارید، بنابراین اگر برای مدتی طولانی در جایی بمانید احساس خوبی پیدا نمی کنید. برای کسانی که این احساس عاشقانه دارند بهتر است کارهای فیزیکی انجام دهند. فرصت های زیادی در اختیار دارید به خصوص از نظر اجتماعی به جای این که آنرا تنهایی و بدون مشورت دیگران انجام دهید بهتر است از دیگران نظرخواهی کنید قبل از این که تصمیم بگیرید ببینید دیگران چه نظری دارند.

متولدین مهر:
یک ارتباط قشنگ سیاره ای امروز موقعیت فوق العاده ای را برای این که سرکار از خود تعریف و تمجید کنید به شما می دهد. بعضی اوقات می توانید حتی زیاده روی کنید. بدون این که بتوان آنرا فخرفروشی نامید. بقدری گاهی اوقات شما غرق در احساس می شوید که کنترل آنچه می گوئید را از دست می دهید و به دیگران در مورد هه موفقیت و پیشرفت هایتان توضیح می دهید. خوب، امروز شما نیاز به چنین کاری ندارید چون هر کس به شما نگاه کند این را بوضوح می بیند. و اگر هیچکس چنین دقتی نکرده دیگر از خود تعریف نکنید.

متولدین آبان:
شیفته پول خرج کردن هستید و در نتیجه بیشتر از آن حدی که لازم است بذل و بخشش می کنید. هنگامیکه این کار را می کنید حقیقتاً لذت می برید . اگر سعی کنید که پول خرج کردن خودتان را محدود کنید برای تان خوب نیست . با وجود این اگر پولی برای خرج کردن داشته باشید دوست دارید هر وسیله ای را که لذت بخش تجملی و خوشحال کننده دیگران می باشد خریداری کنید. از این که امروز کارهای بیش تری برای انجام دارید خوشحال هستید حداقل باعث می شودتا ذهنتان از مشاجرات خانه دور شود گاهی اوقات پذیرفتن این که اشتباه می کنید برایتان مشکل است اما این لجاجت بیشتر به ضرر شماست.

متولدین آذر:
یک دعوای خانوادگی یک احتمال واقعی است . آشوب و هیاهو به پا نکنید حقیقتاً‌ارزش ندارد. همه جا این چنین تنش های معاشرتی هست. تمام چیزی که شما بایستی انجام دهید این است برای یک نوشیدنی فوری سلانه سلانه به نزدیکترین کافه بروید. اگر دیروز به کسی زیاد دستور داده اید امروز عواقب آن را خواهید دید. گاهی اوقات تنها راه خودتان را در پیش میگیرید و به حرف و راهنمایی هیچکس توجه نمی کنید تنها راهی که می توانید اوضاع را مرتب کنید این است که امشب بیش از اندازه مهربان و دلنشین باشید می دانید که اگر سعی کنید، حتماً موفق می شوید.

متولدین دی:
هنوز از موفقیتی که روز گذشته به دست آورید متحیرید؟ خب، به خاطر داشته باشید که شما شخصی منحصر به فرد هستید. اگر شما توجهی به جذابیت خود ندارید، بدین معنا نیست که دیگران به این موضوع پی نمی برند. فراموش نکنید که شما شخص با ارزش و والایی هستید. امروز کارهای زیادی دارید که انجام دهید بنابراین اجازه ندهید مشکلات کوچک این حال و هوا را خراب کنند اگر دوستی شما را به یک مسافرت یک روزه جالب دعوت کرده است تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که از او ممنون باشید فکر می کنم اگربه او اجاره دهید که خودش برای این سفر برنامه ریزی کند بسیار خوشحال می شود، اما احتمالاً شما نمی توانید این اجازه را بدهید.

متولدین بهمن:
به شدت سرزنده وشاداب هستید و شخصی از این انرژی زیاد شما با خبر است. سعی کنید از این انرژی در حل کردن اختلاف نظرها استفاده کنید. می توانید هماهنگی زیادی ایجاد کنید که به نفع خودتان هم هست. نگرانی های کاری را کنار بگذارید شاید این هفته دوستتان شما را دعوت کند تا از شما پذیرایی کند بنابراین دعوت را با صحبت های بیهوده کاری خراب نکنید در هر صورت همان قدر که کار و حرفه مهم است. زندگی عشقی نیز ارزش دارد. این طور نیست؟

متولدین اسفند:
مراقب اتفاقات غیر منتظره به خصوص در محل کارتان باشید خوب تحقیق کنید و محتاطانه رفتار کنید. اگر این کار را انجام دهید اتفاقی که می افتد به نفعتان می باشد در غیر این صورت همه فکر می کنند شما دیوانه هستید. به خاطر داشته باشید که دست های نامرئی در پشت صحنه به نفع شما کار می کنند. می دانم که دوست دارید همه چیز مرتب باشد اما گاهی اوقات امکان پذیر نیست حتماً از این که حداقل یک نفر هم نمی داند که باید چه کاری را انجام دهد عصبانی می شوید اگر کارهای آنها به شما مربوط نمی شود پس خودتان را کنار بکشید وگرنه بعداً پشیمان می شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 متولدین فروردین:
مشکل خودتان را بزرگتر از آنچه که هست جلوه ندهید. باید به نزدیکترین فرد خانواده اعتماد کنید تا برای حل دشواری شما کمکتان کند .


متولدین اردیبهشت:
نباید تصور کنید که از حل مشکلات اخیر بر نمی آئید. قدرت و توانائی شما در حل معضلات بسیار زیاد است. لحظه های دلپذیر و شادی آور در پیش دارید .
 

متولدین خرداد:
از دوری را نهراسید و به پیروزیهای آینده فکر کنید. لحظه های پر جنب و جوش در پیش دارید و احتمالا یک سند مهم امضائ خواهید کرد.


متولدین تیر :

چند روز گذشته شما را خسته کرده است. برای رفع خستگی و تجدید قوا بهتر است به یک سفر کوتاه بروید. احتمال دارد به پول قابل توجهی دست بیابید.


متولدین مرداد :

اگر محتاط نباشید ممکن است پایتان به یک درگیری باز شود. لازم است در موقع مناسب خودتان را کنار بکشید. در امضائ قراردادها خیلی احتیاط کنید.


متولدین شهریور:
شما به سختی و فعالیت عادت کرده اید. به این علت است که روزهای گذشته برایتان دلپذیری نداشت. روز پر مشغله در پیش دارید.


متولدین مهر :

سعی کنید اشتباهات گذشته تکرار نشود. اگر قصد سفر دارید بهتر است آن را به بعد از انجام کارهایتان موکول کنید. مسافری عزیز به شما میرسد .


متولدین آبان :
برای به انجام رسانیدن نقشه هایتان بهتر است با نزدیکان خود مشورت کنید و در صورت لزوم از آنان کمک و یاری بخواهید. روز دلپذیری در پیش روست.

متولدین آذر :
آنچه را که غیر ممکن میدانستید انجام دادید. حالا موقع بهره برداری از آن فرارسیده بنا براین لازمست موضوع را جدی بگیرید.


متولدین دی :

 افسردگی شما زودگذر است و به همین سبب مطمئن باشید روزهای شاد و خوشحال کننده ای در راه دارید. یکی از دوستان نزدیکتان در انتظار پاسخ شماست .


متولدین بهمن: 

گرچه در چند روز اخیر رفتارتان خیلی آشتی جویانه بوده است ولی هنوز هم آثار کدورت باقی است. با اعضای خانواده به گفتگو بنشینید. همه چیز در این هفته حل خواهد شد .


متولدین اسفند:
 احتمالات را کنار بگذارید و مثل همیشه با قاطعیت رفتار کنید. اجازه ندهید احساسات شما در تصمیم گیریهایتان موثر واقع شود. در این روز احتمالا یک نامه مهم دریافت میکنید .