خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین

خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت طالع بینی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین

دوازده در برگیرنده مشخصات (1) و (2) است که حاصل آن همکاری خلاقه است. دوازده‎ها بعضاً ممکن است تمامی خصوصیات 1 و 2 را در بر داشته باشند. یا ترکیبی از بخشی از این خصوصیات دوگانه باشند.

خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین
خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین

دوازده‎ها عموماً انرژی زیادی دارند. آنان افرادی جدی و هوشمند هستند. اگر چه ممکن است گاه اعمال ساده لوحانه انجام دهند اما این موجب تعادل در آنان خواهد شد.

دوازده‎ها اغلب نسبت به دیگران احساس تفاوت می‎ کنند. گاه حساس – مشکوک و منزوی به نظر می ‎رسند. اما عموماً افرادی متعادل و اجتماعی هستند.

دوازده‎ها استعدادهای بالقوه خوبی دارند که اغلب در همکاری با دیگران، تظاهر می ‎کنند. اینان افرادی صادق – بی ریا و صمیمی هستند. در عین حال گاه کله شق – منتقد و دارای زبان نیش‎دار هستند.

دوازده‎ها عموماً به دلیل حساسیت زید و احساس مسئولیت کردن، گرفتار مشکلات می‎ شوند و در چنین مواقع حالتی تهاجمی پیدا می ‎کنند و گاه دچار آلرژی می‎شوند که منبع آن، فشار درونی و انسداد انرژی است.

دوازده‎ها عموماً در زندگی برای آزادسازی انرژی بالقوه خود، نیاز به همسر، شریک یا همکاری دلسوز و مهربان دارند. این افراد بعضاً دارای افکاری رمانتیک بوده گاه نسبت به دیگران عمیقاً احساس کشش می‎ کنند. و گاهی یک باره ممکن است رابطه ‎شان را قطع نمایند. این افراد به خصوص قبل از ازدواج، بهتر است از زنان و مردان متأهل، دوری کنند. یا کمتر با آنان معاشرت کنند.

دوازده‎ها وقتی به تعادل و اعتماد به نفس کافی برسند، افرادی فعال – با اراده – خوش فکر بوده و در زمینه ‎های مختلف از خود استعداد نشان می دهند و اغلب در اموری که ارادع کنند، موفق می‎ شوند. آنان اغلب در امور اقتصادی موفق بوده و به خصوص در نیمه دوم عمر، از رفاه خوبی برخوردار می‎ شوند.

دوازده‏ها عموماً دارای خلاقیت ذاتی هستند و به مقصود بهره ‎گیری از این استعداد و ایجاد تغییرات مفید، به این جهان آمده ‎اند. اما بایستی مراقب باشد تا جاه ‎طلبی آنان، ماع ظهور استعدادشان نشود.

به طور کلی موفقیت یا عدم موفقیت دوازده‎ها بستگی به روش و روال زندگی آنها دارد. این افراد در وجهه مثبت، افرادی صبور – دقیق – فعال – سازنده – سخاوتمند و موفق هستند. اما در وجهه منفی، افرادی خشک تند – جاه طلب – گاه مایوس – افراط گر – عجول – آسیب ‎پذیر و... می‎ باشند.

دوازده‎ه در بدترین شرایط و تحت فشارهای روحی، سیستم ایمنی خود را از دست می دهند و اغلب دچار صدماتی در ناحیه زانو – قوزک پا و به طور کلی در نیمه اول بدن می ‎شوند که تمرینات ورزشی منظم، به خصوص بدن سازی، می تواند تا حد زیادی به آنها کمک نماید. همچنین تمرینات تنفسی و تمرکزی در چنین مواقع اثر مثبتی خواهد داشت.

دوازده‎ها در بالاترین شرایط، افرادی قوی – وفادار – قابل اعتماد – یاری دهنده – عقل گرا – بلند همت و موفق خواهند بود. اینان اغلب از این که گره ‎ای را بگشایند یا مشکلی را حل کنند و یا در مسائل تازه، مهارتی را از خود نشان دهند، احساس آرامش می‎ کنند. این افراد در بسیاری امور ممکن است نو آوری داشته باشند.

اگر چه دوازده‎ها گاه با مشکلاتی سخت در زندگی مواجه می‎ شوند، اما با صبر و پشتکار آنها را پشت سر گذاشته و به وی هدفهای خود پیش می‎روند. به خصوص اگر از پشتوانه دیگران و منابع مالی برخوردار باشند، اعمال بزرگ و خیرخواهانه برای جامعه خواهند داشت.

دوازده‎ها بایستی بدانند که خود کنترلی و اتکاء به خود، بالاترین امتیاز برای آنان خواهد بود. باید قدم به قدم به اهداف خود نزدیک شوند. بایستی یاد بگیرند که فقط در همکاری مسالمت ‎آمیز و صادقانه است که می‎ توانند منشأ اعمال بزرگ و مفید باشند.


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ویژگیهای معنوی متولد عدد دوازده , متن در مورد عدد 12

خصوصیات عدد دوازده طالع بینی نوین گردآوری توسط بخش طالع بینی نوین سایت آکاایران
تبلیغات