خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته طالع بینی نوین از سایت طالع بینی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین

رمز موفقیت در زندگی هشت‎ها قدرت طلبی و رفاه طلبی آنهاست. این افراد از تاثیرگذاری بر دیگران لذت می‎ برند. به خصوص اگر این تأثیر معنوی باشد. اما از مشکلات مالی می ‎ترسند. گاه از قدرت و شهرت هم ترس دارند. گاه رفتارشان به گونه‎ای است که گویی برای خود هم کارشکنس می ‎کنند. حال اگر این افراد به خود بیایند و از استعداد ذاتی خود بهره بگیرند، افرادی مثبت – موفق و نیک خواهند بود.

خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین
خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین

هشت‎ها به ظاهر ازرسیدن به قدرت اجتناب می‎ کنند، ولی در باطن در جستجوی آن هستند و به طریق مبهم اما محسوس، برای دست‎یابی به قدرت و موفقیت، سازش کاری می‎ کنند. اینان بایستی مشکلاتی را که در ارتباط با قدرت و مقام و تشخیص، که با آن مواجه می‎ ردند، از میان بردارند.

رسیدن به اهداف معنوی و دست یابی به آرامش درون، برای عده‎ ای از هشتها مقدم‎تر از قدرت مادی است، اما قدرت مادی در کنار قدرت معنوی، راه را برای رسیدن به اهداف انسانی آنها باز می ‎کند.

هشت‏ها اغلب انگیزه‎های لازم را برای به دست آوردن پول و قدرت دارند و آنهایی که از این انگیزه ‎ها بهره می ‎گیرند، به موفقیت و ثروت خوبی هم دست پیدا می‎ کنند.

هرکس بخواهد به استعداد معنوی و روحی خود دست پیدا کند، باید شرایط از همه لحاظ برای او فراهم باشد. که از جمله این شرایط، احساس امنیت مالی در حد متعارف است.

البته هشت‎ها وقتی در زندگی به ثروت و قدرت با معنویت برسند، نباید از آن سوء استفاده کنند، زیرا این عمل آینده روحی آنان را تحت‎ الشعاع قرار می‏ دهد.

هشتها به طور کلی اغلب متغیر و دمدمی مزاج هستند – گاه اعمال و رفتاری مثبت دارند و گاه نیز منفی باف و لجوج و متمرد هستند – بعضی قدرت طلب بوده و حتی گاه از قدرت خود سوء استفاده می‎ کنند – بعضی دیگر از پول و قدرت دوری می ‎کنند و به روحانیت گرایش دارند – آنان گاه فعال و اهل کار و کوشش و اجتماعی بوده و گاه منزوی و غیر فعال می‎ باشند با این حال اغلب افراد خوش شانسی هستند.

هشت‎ها وقتی مثبت اندیش باشند، به اکثر خواسته ‎های خود می ‎رسند. چون این توانایی در ذات آنها وجود دارد. هشت‎هایی که به شکوفایی استعداد مادی و معنوی خود برسند، ممکن است خیلی ثروتمند باشند یا با قناعت و در رضایت کامل زندگی کنند. ممکن است به شهرت و احترام و موفقیت خوب اجتماعی دست یابند، یا غیر از خانواده و دوستان و همکاران، برای دیگران ناشناس باقی بمانند و....


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عدد 8

خصوصیات عدد هشت طالع بینی نوین گردآوری توسط بخش طالع بینی نوین سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات