فال امروز شما چهارشنبه 15 آذر 1391

برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

فال امروز

فال امروز شما چهارشنبه 5 دسامبر 2012
فال حافظ

فروردین:
ممکن است امروز کمی‌احساس ناامیدی کنید. شاید از همه کارهایی که دیروز مجبور به انجامشان بودید خسته شده باشید و بدنبال روزی می‌گردید که استراحت کنید. اما دنیای شما چیز دیگری برایتان دارد و حتی اگر شما زمانی را برای تفریح اختصاص دهید باید وقتی را نیز برای انجام کارهایتان در نظر بگیرید. خوشبختانه لازم است که قبل از شروع تعطیلات پایان هفته کارهای ناتمام تان را به پایا ن برسانید. مهم نیست که چه احساسی دارید مهم این است که موثر و کارآمد باشید.
حافظ:
پیر گلرنگ من اندر حق ازرق پوشان   رخصت خبث نداد ار نه حکایت‌ها بود
قلب اندوده حافظ بر او خرج نشد   کاین معامل به همه عیب نهان بینا بود
تعبیر :از اشتباهات گذشته پند بگیر. هر شکستی مقدمه ی پیروزی است. عقل و دانش تنها کافی نیست، بلکه تجربه و ایمان هم لازمه ی کار است. با توکل به خدا در کارها کوشش کن تا به هدف برسی.
اردیبهشت:
امروز شما به هیچ وجه دنبال مشکل و دردسر نمی گردید اما ممکن است مشکلات به سراغ تان بیایند در حالیکه انتظار آنها را ندارید! اگر چه امروز باید بسیار پرانرژی و پویا در محل کارتان حضور پیدا کنید اما کمی خسته هستید و در برابر هر تغییر و تحولی به شدت مقاومت می کنید.خوشبختانه امروز دوستان تان شما را به خاطر قدرت و سرعت درک تان از پیچیدگی ها و مشکلات تحسین می کنند. یک کاغذ آماده کنید و در آن اهدافتان را بنویسید و آنها در ذهن تان مرور کرده و کمی درمورد آنها فکر کنید.
حافظ:
در صومعه زاهد و در خلوت صوفی   جز گوشه ابروی تو محراب دعا نیست
ای چنگ فروبرده به خون دل حافظ    فکرت مگر از غیرت قرآن و خدا نیست
تعبیر :زندگی عرصه ی خوشی و غم ها است. از گرفتاری و حوادث روزگار نمیتوان فرار کرد اما میتوان با صبر و تحمل از گرداب حوادث گذشت. دعا کلید آرامش است و امید آرام بخش دلها.
خرداد:
وقتی دیگران شاد و موفق به نظر می‌رسند شما رنجیده خاطر می‌شوید، برای اینکه شما اعتقاد دارید آنها از واقعیت فرار می‌کنند. از سوی دیگر شما با ورزش کردن و سیر کردن در رویاها می‌توانید به خودتان سود برسانید. حالا تفکرات دیگران واقعیت ندارد، برای اینکه شما مجبور نیستید به آنها بگویید که به چه چیزی فکر می‌کنید. اگر به خودتان اجازه بدهید که از معنویات لذت ببرید این می‌تواند بهترین هدیه برای شما باشد.
حافظ:
سخن این است که ما بی تو نخواهیم حیات   بشنو ای پیک خبرگیر و سخن بازرسان
آن که بودی وطنش دیده حافظ یا رب   به مرادش ز غریبی به وطن بازرسان
تعبیر :از دوست و مقصود خود دور مانده ای و در آرزوی دیدار او به سر می بری. به زودی مقصود تو حاصل خواهد شد و به آرزوی خود می رسی. دست از تلاش بر ندار.
تیر:
شما در این هفته دارای مشغولیات بسیاری هستید و از این همه فعالیت خسته شده اید ؛ توصیه میکنم تمام کارهایتان را متوقف کنید زیرا شما برای انجام بعضی از کارهایتان حوصله و رغبت ندارید به همین دلیل بیش از پیش خسته میشوید. بهتر است کارهایی را که مایل به انجام دادن هستید از کارهایی که تمایلی برای انجام شان ندارید جدا کنید زیرا انرژی را که برای آن کار می‌گذارید اگر برای کار دیگری هزینه کنید نتیجه‌های بهتری خواهد داشت.
حافظ:
سر و زر و دل و جانم فدای آن یاری   که حق صحبت مهر و وفا نگه دارد
غبار راه راهگذارت کجاست تا حافظ    به یادگار نسیم صبا نگه دارد
تعبیر :اگر می خواهی به موفقیت برسی خدا را فراموش نکن و با اعتدال و میانه روی زندگی کن. افراط و تفریط در کارها زندگی را دچار مخاطره خواهد کرد. دوستان با وفا و مهربان را فراموش نکن و به عهد و پیمان دوستی وفادار باش.
مرداد:
شما امروز نمی‌توانید بی‌حوصلگی و دمدمی مزاجی خود را تحمل کنید؛ امروز وقتی ماه در برج سرشار از عشق اسد قرار می‌گیرد، کاملاً غیرممکن است که به غیر شاد بودن و تفریح کردن کار دیگری هم انجام داد. اما اگر هنوز کارهای انجام نشده‌ای دارید درست نیست که همه وقت و انرژی‌تان را صرف تفریح و بازی کنید.
حافظ:
دام سخت است مگر یار شود لطف خدا   ور نه آدم نبرد صرفه ز شیطان رجیم
حافظ ار سیم و زرت نیست چه شد شاکر باش   چه به از دولت لطف سخن و طبع سلیم
تعبیر :دوستان و همراهان خود را بیازمای تا اخلاص و دوستی آنها بر تو مشخص شود. اگر از دوستان دغل و حیله گر دچار رنج و زحمت شده ای ناراحت نباش. در دوستی تجدیدنظر کن. به خاطر پول و ثروت، عزت نفس خود را بر باد نده. به خداوند توکل کن و نسبت به واقعیات زندگی شناخت بیشتری داشته باش.
شهریور:
امروز شما می‌توانید بین روش بی‌تکلف خاص خودتان و شیوه مستقیم تر در ابراز کردن احساسات تعادل برقرار کنید. دانستن اینکه دیگران در پشت این شوخ طبعی و بذله گویی شما چه چیزی را می‌بینند، موضوع خیلی مهمی‌است. بنابراین به بذله گویی خود ادامه بدهید تا این گفتگو بیشتر طول بکشد. با خود آنها به فضای احساسیشان وارد شوید و بعد ببینید که چه احساسی دارید.
حافظ:
بشارت بر به کوی می فروشان   که حافظ توبه از زهد ریا کرد
وفا از خواجگان شهر با من   کمال دولت و دین بوالوفا کرد
تعبیر :از کسی که مورد اعتماد تو بود ضربه خورده ای. آرزوهای بلندی که در سر داری تو را دچار دردسر خواهد کرد. قناعت کن و دوستان واقعی خود را بشناس. از ریاکاران و افراد ظاهرالصلاح دوری کن.
مهر:
شما موجودی هستید که با عادت ها زندگی میکنید اما حرف های دیروز سبب شده است که بخواهید تغییراتی در زندگی ایجاد کنید. شاید نتوانید به سرعت تغییرات ایجاد کنید اما حداقل می دانید که قدم اول تان چه می تواند باشد.
حافظ:
پند حکیم محض صواب است و عین خیر   فرخنده آن کسی که به سمع رضا شنید
حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس   دربند آن مباش که نشنید یا شنید
تعبیر :با دوستان مهربان خود صادق و بی ریا باش. هر کس را محرم اسرار خود قرار نده. به سخنان بزرگان و دوستان مطمئن گوش کن و از سختیها و رنج های روزگار مأیوس و نا امید نباش.
آبان:
امروز اطرافیانتان زیاد به موفقیت خود اهمیت نمی‌دهند. یا شاید هم هدفهایشان انقدر غیر واقعی و نامعقول است که شکستشان حتمی است؛ ولی آنها خیالشان راحت است. شما نمی‌توانید وظایف کس دیگری را به گردن بگیرید، ولی در مورد انتخابهای خود خیلی عاقلانه عمل می‌کنید. ولی خیلی هم مسئولیت قبول نکنید؛ برای اینکه اگر از میزان توقع و خواسته‌های خود کم کنید، می‌توانید همه کارهایتان را انجام دهید.
حافظ:
یکی چو باده پرستان صراحی اندر دست   یکی چو ساقی مستان به کف گرفته ایاغ
نشاط و عیش و جوانی چو گل غنیمت دان   که حافظ ا نبود بر رسول غیر بلاغ
تعبیر :غرور و تکبر را رها کن. دوره ی حسن و جوانی به زودی به سر خواهد آمد، بنابراین قدر لحظات خود را بدان تا دچار ندامت و پشیمانی نشوی. عاقبت اندیش باش و در زندگی تندروی نکن. از افراط و تفریط بپرهیز. 
آذر:
شما نباید فراموش کنید که با کمک برنامه ریزی مناسب و اجرای عاقلانه هر کاری امکان پذیری می‌شود. با این حال شما در اطراف خود سدی از مقاومت را می‌بینید. باوجود اینکه آنها ادعا می‌کنند که به آن توجه دارند، ولی حوادثی اتفاق می‌افتد که تا مدتی از شما دورمی‌شوند و شما نیز وقت کافی دارید، قبل از اینکه آنها برای انجام دادن کاری جدید تحت فشار قرارتان دهند کارهای قبلی خود راتمام کنید.
حافظ:
ای پادشاه صورت و معنی که مثل تو   نادیده هیچ دیده و نشنیده هیچ گوش
چندان بمان که خرقه ازرق کند قبول   بخت جوانت از فلک پیر ژنده پوش
تعبیر :به وعده های دیگران دل نبند. تا زمانی که روی پای خود نایستی و اراده ای قوی نداشته باشی، نمی توانی آرزوهای خود را محقق کنی. با احتیاط رفتار کن. اسرار خود را با هر کس در میان نگذار.
دی:
شما امروز دغدغه زیادی ندارید، اما نمی‌توانید به راحتی در مورد نگرانی‌های خود با دیگران صحبت کنید. دلیل این کارتان این است که با وجود تمام مشکلاتی که وجود دارد نمی‌خواهید مشکل جدیدی به وجود بیاید. با این حال شما اطلاعات ارزشمندی دارید که باید گفته شوند. فراموش نکنید حرفی که شما می‌خواهید بزنید نمی‌تواند ایجاد آشوب و ناآرامی کند، بلکه روش بیان شما ممکن است تاثیر نامناسبی برجا بگذارد. بدون اینکه از کسی خجالت بکشید بدون داشتن هیچ نوع چشم ‌داشتی از احساسات خود حرف بزنید.
حافظ:
حافظ از سرپنجه عشق نگار   همچو مور افتاده شد در پای پیل
شاه عالم را بقا و عز و ناز   باد و هر چیزی که باشد زین قبیل
تعبیر :شاهد مقصود از تو دور است. برای رسیدن به آن صبر و تحمل لازم است. پشتکار داشته باش و مأیوس نشو. کسی را دوست داری که باید برای رسیدن به او صداقت و صبر داشته باشی. 
بهمن :
شاید این روزها شما دوست داشته باشید که رابطه نزدیکتری با افراد خانواده تان داشته باشید. ممکن است شما فکر کنید که در تصمیم گیری‌هایتان شکست خورده‌اید، برای اینکه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی‌رود. اما مقایسه کردن آرزوهای قبلی تان با واقعیت حاضر کار اشتباهی است؛ این دو مقوله کاملاً با هم متفاوتند. زندگی کردن در زمان حال بهتر از سفر کردن در گذشته است.
حافظ:
تو عمر خواه و صبوری که چرخ شعبده باز   هزار بازی از این طرفه‌تر برانگیزد
بر آستانه تسلیم سر بنه حافظ    که گر ستیزه کنی روزگار بستیزد
تعبیر :بر سر دو راهی و دو دلی و تردید مانده ای. بدون تفکر و اندیشه شروع به کاری کردن نتیجه ای جز سردرگمی ندارد. با مشورت با دوستان و بزرگان با تجربه و کمی تعمق می توانی بر مشکلات فائق شوی.
اسفند:
ممکن است فکر کنید که دوباره به مسیر درست خود بازگشته اید مخصوصا اگر با موفقیت مشکلی را  که دیروز بوجود آمده بود حل کرده اید. اما متاسفانه ممکن است هنوز این مشکل کاملا حل نشده باشد حتی اگر همه چیز درست و خوب به نظر می‌رسد. خوشبختانه این یک ایده روان شناسی نیست؛‌ شما مجبور به تکرار گذشته نیستید. با این حال هنوز جزییاتی مانده که باید مشخص شوند و شما قادرید که بلاخره این مرحله را نیز با موفقیت به اتمام برسانید و به مرحله بعد بروید.
حافظ:
هر دم از درد بنالم که فلک هر ساعت   کندم قصد دل ریش به آزار دگر
بازگویم نه در این واقعه حافظ تنهاست   غرقه گشتند در این بادیه بسیار دگر
تعبیر :از زحمتی که تحمل کرده ای و تو را به نتیجه نرسانده است نا امید شده ای. غم و اندوه حاصلی ندارد و راههای دیگر را امتحان کن. اراده داشته باش و نا امیدی را رها کن. با هر کسی راز خود را در میان نگذار. 
منبع :احتصاصی آکاایران

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات