برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

فال امروز شما سه شنبه 21/02/1389 - آکاایران

فال امروز

 متولدین فروردین:
شما این توانایی را دارید که معامله‌ای را به صورت عالی به اتمام برسانید اما اگر احساسات تان را دخیل نکنید و اجازه ندهید که دیگران شما را از کوره بدر ببرند. شما وقتی بسیار هیجان زده می‌شوید براحتی کنترل خود را از دست می‌دهید. اما این نباید باعث شود که شما از کار دست بردارید، سعی کنید همچنان اهل عمل باشید.

متولدین اردیبهشت:
 معدودی از متولدین این ماه بدنبال گمشده ای هستند، این گمشده گاه در وجود شخصی بخصوص خلاصه میشود، گاه در یافتن سرزمینی تازه، شغلی جدید و یا مرحله ای بسیار متفاوت از زندگی، و اصولا متولدین اردیبهشت دارای روحیه ای عجیب هستند و با اطرافیان خود فرق دارند.


متولدین خرداد:

 حسن نیت شما باعث رفع دلتنگی‌ها و کدورت‌ها می‌شود. از این بابت هراسی به دل راه ندهید که با شکست و ناکامی رو‌به‌رو نشوید. با زیرکی که دارید از بن‌بست‌ها رهایی خواهید یافت. اجازه ندهید از صداقت و انسانیت شما سوء استفاده شود. یک نفر، کمک شایانی به شما خواهد کرد که هیچ‌گاه تصورش را نمی‌کردید. این کمک در زمینه کاری شماست. صبر کنید که صبر، علاج همه دردهاست.


متولدین تیر :

سهل انگاری ها می تواند پیامدهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. حتی الامکان باید از خطا و اشتباه دوری کرد و هرگز به تنبلی یا سهل انگاری اجازه نداد که فرصت های طلایی را از چنگ تو در آورد.


متولدین مرداد :

 ازداواج عجولانه ای که اینروزها برای معدودی پیش آمده باید به مسیر عاقلانه تری رهنمون خواهد گردید به آن دسته از این افراد که ندانسته به مسیر بدگویی و غیبت و دشمن تراشی کشیده میشوند توصیه میگردد زودتر مسیر خود را تغییر بدهند وگرنه به دردسرهایی دچار خواهند شد.


متولدین شهریور:

 دریافت خبرها و پیامهای تازه ای زندگی اکثر متولدین این ماه را دچار تحول و تغییر میکند، در این ضمن بعضیها بدلیل نقل و انتقالات تازه در کار و زندگی شان، ابتدا کمی دلواپس میشوند ولی بمرور خود را بازیافته و به مسائل مثبت پیش آمد پی میبرند.


متولدین مهر :

در زمینه شراکت معمولا متولدین این ماه آدم های منطقیتر و رو راست تری هستند ولی در پایان نیز همیشه ضربه ها را بدوش میکشند تا به اصطلاح دیگران دل شکسته نباشند و خاطره ای خوش از خود برجای بگذارند. عشق برای درصد بالایی از متولدین این ماه مفهوم تازه ای دارد و برای گروهی نیز اخیرا دردسرساز شده است که البته اگر همیشه با دوراندیشی همراه شود بسیار زندگی ساز و شیرین است.


متولدین آبان :
خیلی از دختر خانمهای متولد این ماه بدلیلی نامزدی و یا روابط احساسی خود را بهم میزنند چون با چشم بازتر و اندیشه های جدید، راه واقعی زندگیشان را دنبال میکنند و بموقع نیز عمل کرده اند. دلتنگی و افسردگی بعضی پدر و مادرها سبب شده فضای خانواده دلگیر جلوه کند، این گروه باید با تلقین و امید به آینده روشنی که برخلاف نظرشان در پیش است را به خانه بیاورند.


متولدین آذر :
در محل کارتان شاهد اتفاقات غیرمنتظره ای هستید. میتوانید دلیل رفتار عجیب یکی از همکارانتان را متوجه شوید. از یک نفر دفاع خواهید کرد زیرا احساس میکنید انتقادی که از او شده بدور از انصاف است. حتی اگر هم به این خاطر محبوبیت خود را از دست بدهید اما درست ترین کاریست که امروز انجام خواهید داد.


متولدین دی :
امروز می‌توانید از شر غم و غصه‌ای که شما را مشغول به خود کرده بود، خلاص شوید، مخصوصا اگر بتوانید رنجش و یا ناراحتی که در زیر خاکستر خود را پنهان کرده است را برطرف کنید.اما هنوز شما ممکن است درباره احساسات خود نگران باشید،‌ به خاطر اینکه نمی‌توانید همه آنها در گفتگوی خود با اطرافیان تان بازگو کنید. به جای اینکه نگران این باشید که کدام نیازهایتان را باید بازگو کنید،‌ قبول کنید که هر چیزی که شما باید ابراز کنید زمانی نتیجه خواهد داد که فرصت آن پیش بیاید. شما بیش از آن که فکرش را بکنید وقت دارید.


متولدین بهمن:
هر چقدر تلاش می کنید تا نظر یک نفر را عوض کنید کاملاً بی فایده است.بهتر است صبر کنید تا خودشان بفهمند شما درست می گویید.پافشاری شما تنها وقت تلف کردن است.امروز پیشنهاد خوبی میرسد که میتوان در مورد آن تصمیم مقتضی را گرفت تو در آرزوی چیزی هستی که به این سادگی به دست نخواهد آمد باید برای کسب آن زحمت زیادی کشید و بسیار حوصله داشت.


متولدین اسفند:
در حال حاضر شخصی دارای قدرت و نفوذ بسیار با علاقه به شما می نگرد و شما را بسیار بالاتر از آن چه انتظار داشت می یابد.او آن قدر تحت تاثیر شما قرار می گیرد که می خواهد استثنایی در حق شما قائل شود.هم چنین فضایی پراز آرامش و حمایت بین شما و فامیل و دوستان بزرگتر از شما حاکم است.ایده های خوبی برای خانه و خانواده دارید.ماه نو همیشه فرصتی به شما می دهد تا طرح های جدیدی را آغاز کنید.اگر برای کارهایتان به کمک کسی احتیاج دارید متاسفانه کسی در دسترس نیست.

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات