برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

فال امروز شما جمعه 3 اردیبهشت 89 - آکاایران

فال امروز

متولدین فروردین:
ستارگان امروز روز آرامتری را فراهم میکنند که این آرامش مانند نفس راحتی بعد از هیجانات دیروز میباشد. اگر احساس میکنید که خیلی افراط کرده اید و پایتان را از گلیم خود فراتر گذاشته اید اکنون زمان عذرخواهی است. بخصوص اگر سعی دارید که شخصی را تحت تاثیر قرار دهید. کارهای خوب انجام دهید زیرا میتوانید موفقیتهای زیادی بدست آورید.


متولدین اردیبهشت:
مهم نیست که شما تا چه اندازه در برنامه ریزی امروز احتیاط به خرج میدهید، شما باید آماده باشید که ناگهان برنامه هایتان به هم بریزند. مردم ممکن است شما را ناراحت کنند و یا این که نظر خودشان را تغییر دهند ولی این احتمال نیز هست که شما با مشکلاتی روبرو شوید که کنترل از دست شما خارج است. همسایگان و نزدیکان رفتاری عجیب و غیرعادی داشته و موجب شگفتی شما میشوند که واقعا چه خبر است. نگران نباشید، ممکن است این یکی از این روزها باشد.

متولدین خرداد:
کشمکش امروز میتواند غیر قابل تحمل باشد این درحالی است که شما تلاش میکنید هر کس را شاد نگه دارید. در انتها شما به درد نخور نیستید، چند لحظه اگر سکوت کنید و به صدای درونتان گوش فرا دهید متوجه خواهید شد که تا چه حد در زندگی تاثیر گذار خواهید بود.

متولدین تیر :
امروز با مسائل هیجان انگیز زیادی روبرو میشوید. هر چقدر مثبت تر باشید بهتر میتوانید مسائل را بپذیرید. بنابراین خوشبین باشید و بدانید که همه چیز به خوبی پیش میرود.

متولدین مرداد :
از جاهایی که انتظار ندارید به شما کمک میشود، بنابراین اگر میخواهید کاری را انجام دهید با انرژی زیاد به طرف آن بروید. فضای بسیار هماهنگ، مخصوصا در رابطه با کارهای گروهی، حاکم است.

متولدین شهریور:
به نظر میرسد که یک فصل مشکل زندگی شخصیتان دارد بسته شده و توسط امکانات جدید جایگزین میشود. شما به احتمال زیاد احساس میکنید مسن تر و عاقلتر شده اید و اعتماد دارید که تجربییاتتان تا به امروز از شما یک فرد با تجربه و کاملتری ساخته است.

متولدین مهر :
میتوانید بسیاری از حقایق را که در پس پرده بوده اند کشف کنید. با اراده ای که دارید به راحتی میتوانید حقایق را بیابید حتی پیچیده ترین و مرموز ترین مسائل را میتوانید دریابید.

متولدین آبان :
امروز ستاره ها شما را در شرایطی بسیار محبت آمیز قرار میدهند و شما ازتمام شرایط در هر موقعیت، کاملا لذت خواهید برد. اما به عنوان یک شیر سخاوتمند، از تشویق خود دست بر نمیدارید. تقریبا بدون آنکه خودتان بدانید، رفتاری بسیار خوب با نزدیکان و عزیزانتان خواهید داشت.


متولدین آذر :
گاهی اوقات دوست دارید قانون شکنی کنید و هیچکس نمیتواند مانع شما شود. سعی کنید احساستان را پنهان نکنید زیرا خانواده شما به واقع دچار ناراحتی خواهند شد.


متولدین دی :
زمانی است که باید هر نوع مشکل خانگی را که بر دوشتان سنگینی میکند، حل کنید. برای این که همگی راضی باشند باید بین خواسته های افراد خانواده و کارتان تعادل برقرار کنید.


متولدین بهمن:
کسی ادعا میکند علاقه خاصی به تو دارد این علاقه تا چه حد واقعی است؟ در روابط دوستانه اعتماد شرط اصلی است اما باید صداقت افراد نیز ثابت گردد.


متولدین اسفند:
ستارگان به کسانی که در موسسات بزرگ، بانکها و شرکتهای بیمه و مکانهایی مانند اینها کار میکنند، کمک خواهند کرد. یکی از نزدیکانتان از نظر مالی وضع خوبی دارد. و به طور مستقیم یا غیرمستقیم شما نیز سود میبرید. لازم است در مورد مسائل احساسی خود کمی بیشتر فکر کنید، اگر عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارید بنابراین هیچکس هم نمیتواند شما را مجبور کند.

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات