برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

وضعیت جوی تهران و شهرستان ها در روز ۱۳ فروردین و

فال

روزانه شما
 

رضازاده در گفت‌وگو با فارس درباره وضعیت جوی تهران در روز ۱۳ فروردین که روز طبیعت نامگذاری شده است و عموم مردم نیز در این روز خارج از منزل و محیط کارشان هستند، گفت: طبق پیش‌بینی‌ها آسمان تهران روز ۱۳ فروردین صاف خواهد بود.

وی ادامه داد: برای سایر نقاط کشور نیز با توجه به ورود سامانه بارشی جدیدی از روز سه‌شنبه به شمال غرب کشور باید به روز ۱۳ فروردین نزدیک‌تر شد تا بتوان پیش‌بینی دقیق‌تری داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به بررسی آخرین داده‌های هواشناسی نیز از نفوذ سانه بارشی جدیدی از فردا از سمت شمال غرب کشور خبر داد و گفت: این سامانه سبب بروز رگبار، باران، وزش باد و رعد و برق در شمال غرب کشور، مناطقی از غرب و به تدریج ارتفاعات البرز مرکزی، بوشهر، سواحل جنوبی دریای خزر و از روز چهارشنبه در شمال شرق کشور خواهد شد.

رضازاده افزود: در سایر نقاط کشور نیز تا اواخر هفته پدیده غالب جوی، وزش باد بوده و از روز چهارشنبه برای جنوب غرب و قسمت‌هایی از غرب کشور نیز غبار محلی پیش‌بینی می‌شود و فردا نیز برای ارتفاعات البرز بارش‌های پراکنده دور از انتظار نخواهد بود.

به گفته وی آسمان تهران برای فردا سه‌شنبه، صاف در اواخر وقت ابری در پاره‌ای نقاط رگبار و باران و برای روز چهارشنبه نیز نیمه‌ابری تا ابری گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
این کارشناس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: آسمان در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی برای روز سه‌شنبه، نیمه ابری تا ابری در پاره‌ای نقاط رگبار باران،‌برای روز چهارشنبه نیمه ابری در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق و در اواخر وقت همراه با کاهش ابر خواهد بود.

رضازاده آسمان استان اصفهان را برای روز سه‌شنبه صاف در اواخر وقت نیمه ابری همراه با وزش باد و برای روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی کرد.

به گفته وی آسمان استان ایلام نیز در روز سه‌شنبه صاف در اواخر وقت نیمه‌ابری همراه با وزش باد و برای روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در پاره‌ای نقاط همراه با غبار محلی و آسمان استان خراسان رضوی برای روز سه‌شنبه صاف و برای روز چهارشنبه، نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با رگبار باران و رعد و برق است.

وی ادامه داد: آسمان خوزستان نیز فردا صاف در پاره‌ای نقاط همراه با باد و گرد و خاک و برای روز چهارشنبه صاف در پاره‌ای از نقاط همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.


متولدین فروردین:
 مثل اینکه امروز پنهان کردن عصبانیت و خشم برای شما از ابراز کردن احساس واقعی تان راحت تر باشد. شاید می ترسید که وقتی شروع به حرف زدن کردید دیگر نتوانید جلوی خودتان را بگیرید! بنابراین ظاهرا اصلا حرف نزدن مطمئن تر است. متاسفانه اگر احساسات منفی نهفته در وجودتان تبدیل به خشم و عصبانیت شود روزهای آینده روابط و تعاملاتتان در محل کار پیچیده و بغرنج می شود. بنابراین بهتر است بر ترسهایتان غلبه کرده و در مورد حقایق پنهانی وجودتان صحبت کنید.

متولدین اردیبهشت:
 امروز خیال پردازی شما آنچنان از حقیقت دورتان می کند که به راحتی نمی توانید راه برگشت را پیدا کنید!! اما در حالیکه به دنبال راه برگشت به جایگاه قبلی خود می باشید و فکرتان را  به کار می اندازید، سرسختی شما بهتان کمک می کند. عجیب اینکه شما بزرگترین کیفر و مجازات برای خودتان هستید! بنابراین هرکاری که لازم است را انجام دهید تا از افکار و اعتقادات اشتباهتان که فکر می کنید خوب است بیرون بیایید. تا موقعی که از قرارگیری تان در مسیر درست مطمئن نشده اید، لازم است چندین بار مسیر خود را عوض کنید.

متولدین خرداد: 
یکی از توانایی های شما این است که وقتی تحت فشار هستید نیز می توانید هوشمندی و زیرکی خود را حفظ کنید و این توانایی امروز نجاتتان می دهد! اما شما باید به هر قدمی که برمی دارید به دقت توجه کنید تا هیچ اشتباهی ازتان سر نزند. کیوان سخت گیر به سمت سیاره بخت شما می چرخد و یک بار و برای همیشه عدم توانایی شما در حل یک مشکل را نمایان می سازد. و در عوض الان وظیفه شما این است که بارها و بارها از زوایای مختلف به این مشکل نگاه کنید. منظور این نیست که استراتژی های شما بیهوده و بی نتیجه است، بلکه الان مشکلات شما پیچیده تر از آن چیزی است که شما تصور می کنید.

متولدین تیر:
امروز دست خط شما روی دیوار خواناتر و خواناتر می شود و شاید آنچه می خوانید را دوست نداشته باشید! فشاری که بهتان اعمال می شود بیشتر شده و مجبورتان می کند در موقعیت دشواری قرار بگیرید. شما می خواهید با افکار خود آزاد و راحت باشید، و حتی اگر عدم تمایل شما برای باز کردن سفره دلتان تبدیل به شور و اشتیاق شود باز شرایط جدید ایجاب می کند سکوت اختیار کنید. حتی اگر تصمیم گرفته اید استراتژی ثابت و مشخصی پیدا کنید، وقتی که مشکلات از راه های مختلفی که انتظارش را ندارید تغییر می کنند، شما نیز از عوض کردن افکارتان هراس نداشته باشید.

متولدین مرداد:
امروز روبرو شدن با یک آینه نقادانه چیزی است که کاملا بهش احتیاج دارید تا تکانی به خود داده و از خودشیفتگی بیرون بیایید! حتی اگر فکر می کنید که می دانید چگونه باید در برابر مشکلات اخیر واکنش نشان دهید، حالا شما کم کم در حال دیدن دنیا با دیدی جدیدتر هستید. برنامه های گذشته تان برای هماهنگ کردن شما با موقعیت جدیدتان کافی نیستند. اگر در لحظه حال تمرکز داشته باشید، قادر خواهید شد که به آسانی خودتان را با هرچیزی که سرنوشت برایتان تدارک دیده هماهنگ کنید.

متولدین شهریور:
امروز توجه کردن و اهمیت دادن به احساسات افراد دیگر برای شما بیشتر ناراحت کننده است، چراکه هر زمان شما بااطمینان قصد و نیت خود را اعلام کنید، واکنشهای افراد دیگر مجبورتان می کند حرفهایی که قبلا زده اید را دوباره بازنگری کنید. از سمت کیوان به سوی سیاره بخت شما یعنی عطارد استرس و نگرانی وارد می شود، بنابراین چسبیدن به برنامه تان برای شما تقریبا امری غیر ممکن می شود. اگرچه شما قادر هستید انعطاف پذیری خود را حفظ کنید، اما هنوز هم کنار آمدن با احساساتتان برای شما مشکل است. هر اتفاقی که روی می دهد را انقدر شخصی نکنید و به خودتان نگیرید.

متولدین مهر:
 موجی قدرتمند از عدم اطمینان امروز شمارا  به طور کامل شسته و با خود می برد! و شما می فهمید که چند روز آینده سخت تر از آن چیزی است که فکر می کردید. اما حالا برای شما سخت است که جلوتر از چند روز آنیده را ببینید و نهایی کردن برنامه هایتان امری غیر ممکن است. متاسفانه امروز تمام توانایی هایتان تبدیل به استرس و نگرانی می شود. اما از شما انتظار می رود تا که تا موقعی که آبها از آسیاب بیفتد فقط صبر کنید و فعلا تصمیم نهایی نگیرید.

متولدین آبان:
تازگیها بیش از پیش دوست دارید که با مجموعه مشکلات بیرونی پیش رفته و همراه شوید، بخصوص اگر این مشکلات خارج از کنترل شما باشند. اما حالا که واقعیت کم کم به ذهن شما رخنه می کند نگرانی اندک شما تبدیل به ناامیدی محض می شود. متاسفانه این شرایط از آنچه شما انتظار دارید بدتر است. و خوشبختانه به احتمال زیاد شرایط آنقدر که شما فکر می کردید بد نیست! پس قدمهایی حساب شده بردارید تا بتوانید دوباره در مسیر درست قرار بگیرید. اما حساسیت بیش از اندازه نداشته باشید، وگرنه اوضاع از اینی که هست بدتر می شود.

متولدین آذر:
شما برای عنوان کردن آنچه که در ذهنتان دارید خیلی عجله دارید! اما تمایل خیلی شدید شما می تواند بدین معنی باشد که بعدها شما مجبور می شوید مسیر رفته را بازگردید. منظور ما این نیست که شما در تجزیه و تحلیل کردن اتفاقات اشتباه عمل می کنید؛ بلکه شرایط و موقعیت دائم در حال تغییر و نوسان است و شما می توانید خیلی زودتر از موقع قدرت تصمیم گیری خود را به دست آورید. متاسفانه شما حتی اگر بدانید عکس العمل نشان ندادن و ابراز نکردن حرف دلتان ایده خیلی خوبی است، باز هم انجام دادن این کار اگر غیرممکن نباشد، برایتان خیلی سخت خواهد بود. خوشبختانه شما بعدها فرصت این را دارید که دوباره تصمیمتان را ارزیابی کرده و اگر لازم شد آن را عوض کنید.

متولدین دی:
شما امروز نمی توانید در مورد درونی ترین نیازهایتان تصمیم گیری کنید و داشتن تصویر واضحی از احساساتتان برایتان به راحتی امکان پذیر نیست. عدم تمایل افراد دیگر برای کمک کردن به شما ممکن است شرایط را خیلی بدتر کند. مواظب باشید که اشتباه نکنید؛  شرایط مبازه و جنگ فراهم شده است و در این کشمکش هیچ برنده ای وجود نخواهد داشت. اگر گفتگو و مباحثه آزاد و رک و راستی را آغاز کنید کار خیلی عاقلانه ای انجام داده اید، اما اطمینان حاصل کنید که طرف مقابلتان نیز با شما همکاری می کند، وگرنه این کار هیچ فایده ای ندارد.

متولدین بهمن:
شما امروز باید مرزی بین کند و کاو کردن در احساسات جدی  و خوشحالی و پایکوبی کردن ایجاد کنید. اما شاید اوضاع پیچیده تر شود، چرا که هر کدام از استراتژی های شما در جایگاه خودش برایتان مفید نخواهد بود. پس شما باید هر دو کار را انجام دهید! مشکل اینجاست که هر نوع رفتاری ظاهرا رفتار دیگر را در برنمی گیرد. با همه این احوال شما حتما باید از این شرایط درس جدیدی بگیرید. حتی اگر لازم شد که به عقب برگشته و اطلاعات بیشتری که نیاز است را جمع کنید.

متولدین اسفند:
امروز در شریک کردن دیگران در احساساتتان چه احساس راحتی بکنید چه نکنید، نسبت به همیشه آنها را جدی تر گرفته اید. شما زیاد دوست ندارید به دیگران بگویید چه دوست دارید، برای اینکه آنها برای شنیدن تمام خواسته های شما آمادگی کامل ندارند. یادتان باشد که این روزها شاید برنامه های یک نفر دیگر از برنامه های شما مهم تر باشد. پس حالا تمرکز کردن روی نیازهای افراد دیگر تبدیل به مشغولیت جدید شما می شود.


فال روز متولدین فروردین:
 امروز، زهره به برج جوزا می رود. سفرهای کوتاه فوق العاده لذت بخش می باشند. می توانید انتظار اتفاقات خوبی را داشته باشید. ...فال روز متولدین اردیبهشت:
 امروزه زهره به برج جوزا می رود. این قسمت چارت شما مربوط به قسمت زندگی مادی شماست. تا زمانی که در مورد انجام کارها با وجدان و صادق باشید موفق هستید. ...فال روز متولدین خرداد:
 امروز زهره در برج جوزا می رود، بنابراین هم ظاهر خوبی دارید و هم احساستان خوب است. هر کسی که متولد ماه خودتان باشد فوق العاده برایتان مفید خواهد بود. ...فال روز متولدین تیر:
 زهره وارد برج جوزا می شود.از این که دیروز همه را ملاقات کردید خوشحال هستید.دیروز خیلی افراط کردید و امروز واقعاً خسته هستید.اما نگران نباشید امروز می توانید در خانه تجدید قوا کنید ...فال روز متولدین مرداد:
 سیاره عشق و رمانس، ونوس، ورد بخشی از جدول شما می شود که حاکم بر دوستی های بلندمدت می باشد. به این معنی که شما شانسهای بسیاری دارید که از همراهی دوستان و نزدیکانتان لذت ببرید. حتی ممکن است عاشق کسی شوید که در ابتدا دوست شما بوده است. اگر اخیراً احساس تنهایی کرده اید، این شانسی است که حلقه روابط اجتماعی خود را گسترش دهید ...فال روز متولدین شهریور:
 امروز زهره به برج جوزا می رود.عشق و کار با هم در یک جا هستند.سازگاری زیادی بین شما و فردی که از شما کوچیکتر با بزرگتر است،وجود دارد،اما هیچ کدام از این دو طرف این تفاوت سنی را احساس نمی کنند ...


فال روز متولدین مهر:
 امروز شما نسبت به عقاید و مذهب دیگر افراد بسیار علاقه مندید و بحث های جالبی در این رابطه خواهید داشت.در حال حاضر می توانید با دید باز به مسائل نگاه کرده و در نتیجه می توانید فلسفه ها و عقایدی که در سراسر دنیاست را بدون هیچ تعصبی بشنوید،چه راجع به آنها حساس باشید و چه نباشید.هم چنین در این زمان شما بسیار متمایل به مسائل روحی و مرموز می باشید ...فال روز متولدین آبان:
 امروز کمی با مشکل روبرو می شوید.بنابراین به این مشکلات به عنوان یک اتفاق گذرا نگاه کنید و ناامید نشوید.می توانید به این مساله به عنوان طراحی دوباره نقشه های تان بنگرید و این بار نقطه ضعف ها و مشکلات را حذف کنید.فراموش نکنید که در رویارویی با رقابت ها و مبارزه ها بهترین هستند ...فال روز متولدین آذر:
 روال عادی و هر روزه و نظم و ترتیب، کلماتی نیستند که با طبیعت آذری شما همخوانی داشته باشد. و این شمائید که دوباره می خواهید از زیر بار مسئولیت ها فرار کنید. خوشبختانه امروز این فرصت را دارید که اینکار را بکنید، پس شروع کنید و کاری انجام دهید که به شما قدرت باز کردن بالهایتان را بدهد ...


فال روز متولدین دی:
 ونوس به طرف برج جوزا می رود و باعث می شود که شما تا مدتی از کارهای سخت و طاقت فرسا دوری کنید. این موضوع بد نیست، زیرا شما از آنجایی که از سردرگمی خوشتان نمی آید همیشه مسئولیت های سنگین را می پذیرید و اگر بعداً بداخلاق شوید تنها مقصر، خود شما هستید....فال روز متولدین بهمن:
 علامت خورشیدی شما امروز بی نظیر است و تمایل دارید که در گرفتن حق و حقوق خودتان تکرو باشید. اگر سعی کند محدودتان کند از این کار خوشتان نمی آید . لازم نیست که نگران شوید زیرا شما به دیگران می فهمانید که خودتان هم عقل دارید .اگر امروز وقت اضافی دارید از کاری که غذای فکری به شما بدهد لذت خواهید برد ...فال روز متولدین اسفند:
 زهره امروز به جوزا نقل مکان می کند. بنابراین یک روح صلح و همکاری در خانواده تان بایستی حکومت کند. اگر این نباشد به معنای این می تواند باشد که شما و شریک زندگی تان نیاز به بحث در مورد موضوعات عالی دارید. شاید یکی از شما در موردی ولخرجی کرده اید که نیازی نبوده است. ...

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات