برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

متولدین فروردین:
 امروز در حالیکه مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید، تمرکز کردن واقعی برایتان تبدیل به چالش شده است. هر ایده خوبی که به ذهنتان می رسد فقط تا موقعی که ایده جدیدتری از راه نرسیده افکارتان را تحت تاثیر قرار می دهد و این تمام کردن کارهایی که شروع کرده اید را برایتان مشکل می سازد. شما نمی توانید جلوی حواس پرتی هایتان را بگیرید، ولی می توانید روی عکس العمل هایتان کنترل داشته باشید. حداقل برای کشیده شدن به سمت کارهایی که باید انجامشان دهید از تمایلات و گرایشهای جدید خود آگاه شوید.

 

متولدین اردیبهشت:
 رئیس شما به شما مسئولیتی را واگذار می کند که باب میلتان نیست، بنابراین دنبال کردن آن و تمام کردنش طبق برنامه برای شما کار راحتی نیست. شما وقتی مجبور می شوید سخت کار کرده و کاری را به موقع تمام کنید، قابلیتهایی را دارا هستید که می توانید ازشان استفاده کنید. اما وقتی فکر می کنید فقط وقتتان را تلف کرده اید، خیلی زود خسته می شوید. متاسفانه امروز شما برای ثابت نگه داشتن بعضی چیزها بیهوده تلاش می کنید، خصوصا اگر به همه جا نگاه کنید به جز جایی که ایستاده اید و کاری را انجام دهید! پس روی برنامه های بلند مدتتان تمرکز نکنید و سعی کنید پله پله جلو بروید.

 

متولدین خرداد:
 درحالیکه شخصیت شما در طور روز تغییر می کند، همزادتان نیز از راه می رسد! ملاقات جدید ماه با نشانه تان کاری می کند که تمام تغییرات احساسی و عاطفی تان فاش شده و شما برای پنهان کردن آنها باید انرژی فوق العاده زیادی را صرف کنید. اگرچه شاید خودتان با این نوسانات رفتاری راحت کنار بیایید، اما افراد دیگر سعی دارند بفهمند که چرا شما یک لحظه پر از شور و هیجان هستید و یک لحظه بعد خونسرد و بی تفاوت می شوید و برای فهمیدن دلیل این کار سخت تلاش می کنند. بهشان بگویید که فردا این حس و حالتان کاهش یافته و آنها نیز باید به دلواپسی هایشان اهمیتی ندهند.

 

متولدین تیر:
 دنبال کردن یک برنامه ثابت شاید در ظاهر راه خوبی برای ماندن در یک مسیر باشد، اما می تواند تاثیرات منفی نیز داشته باشد. بنابراین اگر دیر به یک قرار ملاقات برسید، این دیرکردن بر کل برنامه هایتان تاثیر گذاشته و باعث آشفتگی و به هم ریختگی کارهایتان می شود. و عجیب تر اینکه نگرانی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر در طول روز به زودی شما را از این چرخه آشفتگی نجات می دهد.

 

متولدین مرداد:
امروز دوستان شما در حالیکه برای تصمیم گیری تنهایتان می گذرانند، برایتان هم منبعی از پشیبانی و دلگرمی و هم ثبات و سرسختی هستند. اما شما درحالیکه یک لحظه احساس می کنید بهتان زور می گویند و لحظه دیگر خویشتن داری پیشه می کنید، مشکلاتی را نیز تجربه می کنید. وقتی که فهمیدید این اجبارها صرفا از بخشهای متفاوت شخصیتی خودتان نشات می گیرند، چمشهایتان را باز خواهید کرد تا ببینید چگونه این تناقضهای شخصیتی تان می توانند با مسالمت در وجود شما منزل گزینند.

 

متولدین شهریور:
 امروز روابط شما به خاطر مشغله های فراوان کاری تحت استرس و آشفتگی قرار دارد. متاسفانه شما درحالیکه هر لحظه عصبانی تر می شوید، شاید قادر نباشید آنطوری که دلتان می خواست کارهایتان را تمام کنید. باوجود اینکه مجبورید در طول روز نسبت به احساسات افراد دیگر هم واکنش نشان دهید، اما اجازه ندهید این کار تبدیل به مهم ترین فعالیت روزمره تان شود. هرکاری که لازم است را انجام دهید و به کارتان ادامه دهید؛ به افراد دیگر هم اجازه دهید به کارهای خودشان برسند.

 

متولدین مهر:
 شما امروز خودتان را در بهترین لحظه متولدین برج میزان خواهید دید و به تعادل و توازن دست پیدا می کنید. اکنون شما قادر نیستید برای اهداف بلند مدت فکرتان را سازمان دهی کنید. پس چه کار باید بکنید؟! آیا باید در مورد موضوع جدیدی مطالعه کرده و یا به سفر کوتاهی بروید؟ شاید انتخاب شما نسبت به کارهای مهمی که می توانید انجام دهید خیلی کم اهمیت و پیش پاافتاده باشد. اگر چه باید به محدودیتهای جدید خود اعتراف کنید، اما باید بدانید که زندگی تان انگار روی باند پرواز قرار گرفته و آماده اوج گرفتن است.

 

متولدین آبان:
 جلو رفتن با مسئولیتهای منظم و همیشگی روزانه شاید ایده عاقلانه ای باشد، اما شما نباید بیش از اندازه روی کارتان فوکوس کنید. محدود کردن فکرتان و تمرکز کردن روی کار باعث می شود فرصت خیلی خوبی که می توانستید تجربیات جالبتان را با فرد مورد علاقه تان سهیم کنید را از دست بدهید. پس امروز در حالیکه فضایی را برای اتفاق افتادن فرصتهای خوب ایجاد می کنید، در طول روز نیز به خودتان یادآوری کنید که انعطاف پذیری تنها راه اوج گرفتن است!

 

متولدین آذر:
 امروز که ماه به طور هماهنگی همراه با ژوپیتر یعنی سیاره فرمانروای شما در سومین خانه تان یعنی خانه اطلاعات قرار گرفته است، شما می توانید چیزهای خیلی زیادی از دیگران یاد گرفته و روز فوق العاده ای داشته باشید. اما امروز زمانیکه آرزوی شما برای جمع کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی بی نتیجه می ماند، شما نیز نمی توانید به راحتی به حرفهای افراد دیگر گوش دهید. اجازه ندهید ناامیدی و یاس جلوی موفقیتان را بگیرد. فقط آرام تر حرکت کنید، تا جایی که می توانید بر موانع غلبه کنید و سپس به مرحله بعدی بروید.

 

متولدین دی:
 اینکه ماه برج جوزای دمدمی مزاج تمام احساسات شما را کنار می زند اصلا اهمیتی ندارد! گزینشی عمل کردن در مورد دلایل و فاکتورهایتان امر خیلی مهمی است؛ چرا که درگیر کردن خودتان در گروه های خیلی زیاد از مردم می تواند انرژی خیلی زیادی ازتان بگیرد. آنچه که اهمیت دارد این است که شما می خواهید مادامی که تاثیر و نفوذی که می خواستید را ایجاد نکردید، سفت و سخت به وظایفتان بچسبید!

 

متولدین بهمن:
 هم اکنون استعدادهای خلاقانه شما تشدید شده و شما را قادر می سازد که کارهای اصیل و ناب خلق کنید. البته اگر شما در انزوا و خیلی سخت کار کنید شاید این استعداد خیلی هم برایتان خوب نباشد، چراکه آن موقع اصلا راه خروجی برای ابراز کردن ایده هایتان نخواهید داشت. اما مهم نیست که شغلتان چقدر شما را تحت فشار قرار دهد، شما با خودجوش بودن باید راه هایی را برای لذت بردن پیدا کنید. در نهایت راه های جدید انجام دادن کارها پیشی گرفته و جایگزین خستگی و حتی عادتهای نادرست می شود.

 

متولدین اسفند:
حالا که عقل و قلب شما با هم در تضاد و کشمکش هستند، نمی توانید از مشکلات اساسی که گریبانگیرتان شده فرار کنید. این مشکل از سوی ماه منطقی برج جوزا پیش آمده تا بهتان یادآوری شود که درخلال هر مشکلی که پیش می آید باید به روش و نوع رفتار خود نیز بیندیشید. اما ماهی شما ترجیح می دهد برای تصمیم گیری به غریزه های درونی خود تکیه کند؛ چرا که شما می دانید حقایق هم شاید دروغ باشند. اما امروز به هیچ کدام اعتماد نکنید؛ شما امروز در بحث ها و مذاکرات منطقی و یا احساسی به جواب نمی رسید! در عوض بدون تجزیه و تحلیل کردن سریع و مستقیم دست به عمل بزنید.


فال روز متولدین فروردین:
 امروز، زهره به برج جوزا می رود. سفرهای کوتاه فوق العاده لذت بخش می باشند. می توانید انتظار اتفاقات خوبی را داشته باشید. ...فال روز متولدین اردیبهشت:
 امروزه زهره به برج جوزا می رود. این قسمت چارت شما مربوط به قسمت زندگی مادی شماست. تا زمانی که در مورد انجام کارها با وجدان و صادق باشید موفق هستید. ...فال روز متولدین خرداد:
 امروز زهره در برج جوزا می رود، بنابراین هم ظاهر خوبی دارید و هم احساستان خوب است. هر کسی که متولد ماه خودتان باشد فوق العاده برایتان مفید خواهد بود. ...فال روز متولدین تیر:
 زهره وارد برج جوزا می شود.از این که دیروز همه را ملاقات کردید خوشحال هستید.دیروز خیلی افراط کردید و امروز واقعاً خسته هستید.اما نگران نباشید امروز می توانید در خانه تجدید قوا کنید ...فال روز متولدین مرداد:
 سیاره عشق و رمانس، ونوس، ورد بخشی از جدول شما می شود که حاکم بر دوستی های بلندمدت می باشد. به این معنی که شما شانسهای بسیاری دارید که از همراهی دوستان و نزدیکانتان لذت ببرید. حتی ممکن است عاشق کسی شوید که در ابتدا دوست شما بوده است. اگر اخیراً احساس تنهایی کرده اید، این شانسی است که حلقه روابط اجتماعی خود را گسترش دهید ...فال روز متولدین شهریور:
 امروز زهره به برج جوزا می رود.عشق و کار با هم در یک جا هستند.سازگاری زیادی بین شما و فردی که از شما کوچیکتر با بزرگتر است،وجود دارد،اما هیچ کدام از این دو طرف این تفاوت سنی را احساس نمی کنند ...


فال روز متولدین مهر:
 امروز شما نسبت به عقاید و مذهب دیگر افراد بسیار علاقه مندید و بحث های جالبی در این رابطه خواهید داشت.در حال حاضر می توانید با دید باز به مسائل نگاه کرده و در نتیجه می توانید فلسفه ها و عقایدی که در سراسر دنیاست را بدون هیچ تعصبی بشنوید،چه راجع به آنها حساس باشید و چه نباشید.هم چنین در این زمان شما بسیار متمایل به مسائل روحی و مرموز می باشید ...فال روز متولدین آبان:
 امروز کمی با مشکل روبرو می شوید.بنابراین به این مشکلات به عنوان یک اتفاق گذرا نگاه کنید و ناامید نشوید.می توانید به این مساله به عنوان طراحی دوباره نقشه های تان بنگرید و این بار نقطه ضعف ها و مشکلات را حذف کنید.فراموش نکنید که در رویارویی با رقابت ها و مبارزه ها بهترین هستند ...فال روز متولدین آذر:
 روال عادی و هر روزه و نظم و ترتیب، کلماتی نیستند که با طبیعت آذری شما همخوانی داشته باشد. و این شمائید که دوباره می خواهید از زیر بار مسئولیت ها فرار کنید. خوشبختانه امروز این فرصت را دارید که اینکار را بکنید، پس شروع کنید و کاری انجام دهید که به شما قدرت باز کردن بالهایتان را بدهد ...


فال روز متولدین دی:
 ونوس به طرف برج جوزا می رود و باعث می شود که شما تا مدتی از کارهای سخت و طاقت فرسا دوری کنید. این موضوع بد نیست، زیرا شما از آنجایی که از سردرگمی خوشتان نمی آید همیشه مسئولیت های سنگین را می پذیرید و اگر بعداً بداخلاق شوید تنها مقصر، خود شما هستید....فال روز متولدین بهمن:
 علامت خورشیدی شما امروز بی نظیر است و تمایل دارید که در گرفتن حق و حقوق خودتان تکرو باشید. اگر سعی کند محدودتان کند از این کار خوشتان نمی آید . لازم نیست که نگران شوید زیرا شما به دیگران می فهمانید که خودتان هم عقل دارید .اگر امروز وقت اضافی دارید از کاری که غذای فکری به شما بدهد لذت خواهید برد ...فال روز متولدین اسفند:
 زهره امروز به جوزا نقل مکان می کند. بنابراین یک روح صلح و همکاری در خانواده تان بایستی حکومت کند. اگر این نباشد به معنای این می تواند باشد که شما و شریک زندگی تان نیاز به بحث در مورد موضوعات عالی دارید. شاید یکی از شما در موردی ولخرجی کرده اید که نیازی نبوده است. ...

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات