برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

متولدین فروردین ماه:
 دختران جوان راجع آینده خود به نتایج مناسبی دست خواهند یافت. اینان اگر شغلی را آغاز کنند نتیجه بسیار غیر منتظره و مناسبی در بر خواهد داشت.
 

 متولدین اردیبهشت ماه:
 خانمهای خانه دار! خیلی در خانه ننشینید. اموری مثل ورزش و یا شرکت در کلاسهای آموزشی را اگر آغاز کنید، نتیجه مثبتی انتظار شما را میکشد . دختران جوان آگاه باشند که ممکن است به یک خواستگار به شکل ناگهانی دل ببندند . باید بیشتر درباره او مطالعه و تحقیق کنند.


متولدین خرداد ماه:
خانمهای خانه دار نسبت به علائق شوهر خود توجه بیشتری نشان دهند. آنها باید در این هفته در منزل آزادی بیشتری به شوهر خود بدهند. دختران جوان متولد خرداد اگردر مورد ازدواج خود فکر کنند، زندگی مشترک پابرجا و روشنی خواهند داشت.
 

متولدین تیر ماه:
 متولدین تیرماه به مسافرتهای سودآوردی میتوانند بروند. به ویژه آقایان. خانمهای خانه دار متولد تیرامروز را روز خرج کردن میدانند. مردان جوان به خصوص متولدین این ماه برای خواستگاری مناسب و دلخواه بهترین زمان را در اختیار خواهند داشت و شرایط وقتی بهتر خواهد بود که آن دختر خانم جوان متولد دهه دوم اسفند باشد.
 

 متولدین مرداد ماه:
 بسیار روز پرمشغله ای برای تجار و کاسبها خواهد بود، خواه مرد، خواه زن . این مشغله باید با اتخاذ تصمیمات مناسب همراه باشد.
 

 متولدین شهریور ماه:
استاندارد بالای هوشتان به شما کمک خواهد کرد که شرایط و محیط کاری خود را در امروز بهتر درک کنید و در نتیجه خود را بیشتر با آن تطبیق دهید. بزرگسالان از نظر سوءهاضمه کمی از خود مراقبت کنند .
 

متولدین مهر ماه:
 در امور مالی شما یک سوئ تفاهم کوچک به وجود خواهد آمد، اما در کمتر از چند دقیقه رفع خواهد شد و جای نگرانی نیست. برای متولدین مهر ماه از نظر تحصیلی بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و امتحانات را به خوبی پشت سر خواهند گذاشت.
 

متولدین آبان ماه:
 جوانها بسیار خوشحال و خندان خواهند بود، چرا که به کارایی خود ایمان خواهند آورد. دانش آموزان اگر تلاش بیشتری کنند، امتحانات را به خوبی پشت سر خواهند گذاشت.
 

متولدین آذر ماه:
 شاغلها یک روز بسیار پرهیجان خواهند داشت که باید از موفقیت فراهم آمده برای پیشرفت استفاده کنند. خانمهای خانه دار ورزش را فراموش نکنند .
 

متولدین دی ماه:
بدترین کار برای جوانان احساس ضعیف است و این احساسی است که به ویژه دختر خانمهای جوان متولد دی ماه را در این مقطع زمانی درگیر خواهد کرد. اما نتیجه آن بسیار پربار و مثبت خواهد بود .
 

متولدین بهمن ماه:
 جوانان باید کمی به خود آیند و اطراف خود را ببینند. متولدین این ماه بهترین دوست و رفیق را پیدا خواهند کرد به ویژه اگر دوست جدیدشان متولد یکی از ماههای نیمه اول سال باشد و اگر متولد اردیبهشت باشد که دیگر خیلی بهتر.
 

متولدین اسفند ماه:
 خانمها اعم از جوان و یا غیر جوان هدیه و هدایایی دریافت خواهند کرد که آنها را بسیار خوشحال خواهد کرد. این نیمه برای معامله زمان خوبی است.

www.akairan.com
   
فال چینی کامل                طالع بینی ازدواج                طالع بینی هندی              طالع بینی مصری 


         
طالع بینی شخصی         خودشناسی با میوه ها        طالع بینی از روی حرف اول نام         فال روزانه

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات