برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   

متولدین فروردین :
شاید موضوعی به نظرتان جالب باشد اما شخصی سعی دارد خلاف آن چیزی را که فکر می کند بیان کند. اگر به خاطر موضوعی شخصی که به آن اعتقاد دارید می جنگید سعی کنید حرف دلتان را بزنید. البته خیلی آزادانه صحبت نکنید. اگر دیگران را ناراحت نکنید هیچ سودی نمی برید.

متولدین اردیبهشت :
امروز احساس شادی خوبی دارید و تفاهم زیادی دارید. اخیراً‌ زندگی و عشقتان جلوه خود را از دست داده است اما امروز ستارگان دوباره جلوه آنرا بر می گردانند. تغییری ایجاد می شود که مورد علاقه شماست . شانس تان خوب است بنابراین اگر می خواهید ریسک کنید حتماً‌ بر اساس تغییرات مورد علاقه تان باشد.


متولدین خرداد :
با همسرتان اختلاف نظر دارید اما خوشبختانه ستارگان به شما کمک می کنند این تفاوت را بپذیرید در نتیجه حداقل می توانید جلوی دعوا و مشاجره را بر سر اختلافات بگیرید. اکنون زمانی است که حالا نه به خاطر آنها بلکه به خاطر خودتان هم که شده کمی آسان بگیرید.


متولدین تیر :
شما خوب و عاقلانه فکر می کنید،اما این موضوع همیشه درست نیست.گاهی اوقات تخیل گرا می شوید بنابراین قبل از اینکه کاری انجام دهید،اول از آن مطمئن شوید.کسانی هستند که از آنها خوش تان می آید اما ابتدا می خواهید بدانید که آیا آنها واقعاً آن طور که فکر می کنید،هستند.


متولدین مرداد :
گرچه شما به طور طبیعی پر از اعتماد به نفس هستید، امروز کم تر این احساس را دارید، حتی در مورد کارهایی که همیشه به صحیح بودن آن اعتماد داشتید، شک می کنید. سعی کنید نگذارید این شک ها افکار شما را در دست بگیرند. چرا که اگر به آنها اجازه دهید، افکارتان را تسخیر کرده و شما را افسرده و ناراحت خواهند ساخت. سعی کنید مثبت نگر بوده و به جای فکر کردن راجع به مواردی که باید انجام دهید، فکرتان را متوجه آن چه که به دست آورده اید بکنید.


متولدین شهریور :
درحال حاضر به همه چیز بدبین هستید و تصور می کنید مسائل بدتر از آن چیزی هستند که فکر می کنید.شاید شخصی حرفی به شما بزند که باعث نگرانی در آینده شما شود.در هر صورت حقیقت را می گویند.


متولدین مهر :
برخلاف دیروز،امروز شما بسیار عاقلانه و هشیار شده اید و هیچ علاقه ای به ریسک کردن در هیچ زمینه ای ندارید و به همین علت خیلی زود احساس می کنید که پر از نگرانی و تشویش شده اید.شخصی می خواهد مسولیتی را به شما واگذار کند.گرچه آنها چاپلوسی نشان می دهند که به شما اطمینان دارند،شما باید محتاطانه فکر کرده و ببینید در پشت این کار چه مساله ای نهفته است و مطمئن شوید که کاری غیرممکن را از شما نخواسته اند چرا که بعداً خود را مسوول می دانید و احساس می کنید که آنها توقع انجام این کار را از شما دارند وشما باید آن را انجام دهید.


متولدین آبان :
امروز بسیار فعال هستید و اگر فرصتی به دست آورید آن را با چنگ و دندان نگه می دارید.سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و عصبانی نشوید.اما اگر هم عصبانی شدید مراقب باشید که با افرادی که بی گناه هستند و در عصبانیت شما مقصر نیستند کاری نداشته باشید.


متولدین آذر :
اعتماد به نفس شما امروز خیلی بالاست. و مشکل همینجاست آذری عزیز، چون گاهی اتفاق می افتد که بقدری از خود مطمئن هستید که خشن و خودخواه در نظر دیگران جلوه می کنید. معهذا،‌ این روز بسیار خوبی است برای این که با آنچه همیشه شما را شکست می داد روبرو شوید و دست و پنجه نرم کنید چون امروز جگر آن را دارید که آنها را حرکتی بدهید.


متولدین دی :
امروز همه در محل کار کمی عصبی هستند. یک ضرب المثل قدیمی می گوید: عجله کار شیطان است. ولی این طور به نظر می رسد که کسی به این مطلب توجهی ندارد. در چنین شرایطی که همه عجول و دستپاچه هستند، این وظیفه شماست که اوضاع را آرام کنید.


متولدین بهمن :
ستارگان پیشنهاد می کنند به موجودی خود خوب فکر کنید و تصمیمات جدید بگیرید. اگر به خاطر ولخرجی این ماه پول کمی داشته اید اکنون زمان مناسبی است تا به موجودی خود رسیدگی کنید .شاید لازم باشد کمی بیشتر صرفه جویی کنید تا متوجه شوید که چطور می توانید از پولهایتان استفاده بهینه ببرید. اگر امروز قصد معاشرت دارید لازم است که کارهای فرهنگی یا برانگیزاننده انجام دهید.


متولدین اسفند :
کسی از بیرون قصد دارد که به شما اثر بگذارد که به کارتان توجه نکنید.دیروز ممکن است در موفقیت تان ذوق شده باشید اما رئیستان اهمیت نداده باشد. مجزا نگه داشتن خانه و کار تنها مقصود شماست و شکایت و غرولند کاری انجام نخواهد داد.

 


فال روز متولدین فروردین:
عموماً شما توانایی این را دارید که با یک رفتار معقول با دیگران همکاری متقابل برقرار کنید. با وجود این امروز برایتان سخت است که تعادلی منطقی بین الهامات درونی و عمل کردن به برنامه‌های خود ایجاد کنید. در حالی که شما از اصول خود پیروی می‌کنید عاقلانه‌ترین راهبرد این است که همه چیز را رها کرده و به خدا واگذار کنید.


فال روز متولدین اردیبهشت:
 اگر امروز شما بتوانید به جهانی آرمانی راه پیدا کنید، در حالی که موسیقی مطلوب شما به نرمی در پس زمینه نواخته می‌شود، همه رنگها نیز کاملاً با هم هماهنگ خواهند بود. خوشبختانه لزومی ندارد برای اینکه دنیای کاملی را ببینید به جاهای دیگر مسافرت کنید، برای اینکه عطارد با نپتون در سازگاری کامل به سر می‌برد. از همان جایی که هستید به رویاهایتان فکر کنید و سعی کنید حداقل یکی از آنها را به واقعیت تبدیل کنید.


فال روز متولدین خرداد:
 ممکن است شما فکر کنید که عصبانیت‌تان فروکش خواهد کرد، اما واقعاً اینگونه نخواهد شد، به خصوص اگر یکی از افرادی که با شما رابطه‌ای صمیمانه دارد به جای اینکه از برنامه‌های شما پیروی کند طبق برنامه‌ریزی خودش عمل کند. لزومی ندارد به دلیل اینکه شما می‌خواهید محیط اطرافتان را تحت کنترل خود درآورید از فرد دیگری انتقاد کنید. حتی اگر متوجه نشدید که چه دلیلی باعث متفاوت عمل کردن دیگران شده است، بهشان اجازه بدهید هرقدر که دلشان می‌خواهند کارهای عجیب بکنند.


فال روز متولدین تیر:
 امروز خواه شما در دنیای واقعیت سیر کنید خواه در عالم رویا به سر ببرید، روزی پر از احساسات عاشقانه برای شما خواهد بود. ونوس زیبا همراه با سیاره بخت شما یعنی اورانوس در حال تغییر دادن سیستم شما هستند. با توجه به وجود اورانوس نگران پایداری و ایستادگی نباشید. فراموش نکنید که فقط به دلیل اینکه یک فرد متفاوت شما را هیجان زده کرده، نباید نباید خیلی زود برانگیخته شده و واکنش نشان بدهید.


فال روز متولدین مرداد:
  باوجود اینکه شما در مورد مسائل عشقی همیشه اهل عمل بوده‌اید، ولی اکنون دوست دارید کمی در محیط‌های هیجان‌انگیز قرار بگیرید. خوشبختانه ذهن شما بیشتر تجربی عمل کرده است و شما همیشه از سیر و سفر کردن در سرزمین رویاها لذت برده‌اید. اما نباید زیاد هم ریسک بکنید، رویاهای شما تحقق نمی‌یابند، مگر اینکه شما اطمینان حاصل کنید مسیری که در پیش گرفته‌اید واقعاً همان چیزی است که می‌خواسته‌اید.


فال روز متولدین شهریور:
 امروز حتی اگر از سوی دوستان قابل اطمینان خود تحت فشار قرار گرفتید، زمانی را برای دنبال کردن رویاهای تحقق نیافته‌تان اختصاص بدهید. اکنون که نپتون و اورانوس متوجه دنیای درون شده‌اند شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و سیر و سفری سرگرم کننده به دنیای درون خود داشته باشید. با وجود اینکه لزومی ندارد انگیزه‌های خود را برای دیگران توضیح دهید، اما در نهایت به دیگران اجازه بدهید که بفهمند شما در خلوت خود چه دورانی را سپری کرده‌اید.


فال روز متولدین مهر:
 هر قدر که رویاهای شما به واقعیت نزدیک‌تر می‌شوند، شما نیز بیشتر انگیزه خود را از دست می‌دهید. امروز آروزهای شما می‌توانند دید شما را به روی دنیای زیبا و غریبه‌ای بگشایند، اما هرچقدر که شما به مراحل پایانی نزدیک‌تر می‌شوید، نسبت به انتخابی که کرده‌اید نامطمئن‌تر می‌شوید. فراموش نکنید که هم اکنون مرز باریکی بین رویا و واقیت وجود دارد، و شما به راحتی می‌توانید آن را تغییر بدهید.


فال روز متولدین آبان:
 اکنون که ماه به نشانه برج سنبله بازگشته است، ممکن است احساسات شما با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می‌روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید حتماً باید یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیت‌های شما آشکار می‌شود، در روزهای آینده وقت شما آزادتر خواهد شد.


فال روز متولدین آذر:
 شما امروز ممکن است فکر کنید که باید بعضی از چیزها را از دیگران پنهان کنید، اما وقتی که سیاره بخت شا یعنی ونوس با اورانوس هماهنگ می‌شود، اعتراف کردن به آرزوهای غیرعادی‌تان نسبت به آن چیزی که فکر می‌کردید می‌تواند هم لذت بخش‌تر و هم اطمینان بخش‌تر باشد. انتظارات شما می‌توانند مانع این کار بشوند، اما مادامی که شما نتایج این کار را باور نداشته باشید، هیچ چیزی ممکن نخواهد بود.


فال روز متولدین دی:
 امروز مسیرهای زیادی پیش روی شما قرار دارد و شما نمی‌دانید اول کدام راه را باید بروید. این گفته به معنی این نیست که سرتان خیلی شلوغ است، بلکه بدین معنی است که واقعاً شما دوست دارید با انواع مختلف فعالیت خود را مشغول کنید. شما نیاز پیدا خواهید کرد برای محدود کردن گزینه‌های خود چند انتخاب خیلی جدی داشته باشید، برای اینکه حتی شما هم نمی‌توانید همه کارها را انجام دهید.

فال روز متولدین بهمن:
 با وجود اینکه امروز شما تصمیم گرفته‌‌اید کارهای نیمه کاره زیادی را تمام کنید، اما اگر نتوانستید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، آرامش خود را حفظ کنید. لازم است بعضی از فعالیتهای خود نه تنها فعالتیهای کاری، بلکه برخی از کارهای تکراری روزانه‌تان را کمتر کرده و وقت خالی داشته باشید. به موسیقی گوش دهید، فیلم نگاه کنید، برای گردش به طبیعت بروید، اینها کارهایی بودند که شما مدتها خودتان را ازشان محروم کرده بودید. شما بعداً هم می‌توانید تعهدات خود را انجام دهید.


فال روز متولدین اسفند:
 امروز شما در رویاهایتان می‌توانید در دام عشق گرفتار بشوید، خواه این رابطه بر پایه واقعیت باشد یا نباشد، برای اینکه سیاره بخت شما یعنی عطارد با سیاره گمراه کننده نپتون هماهنگ شده است. اما انتظار نداشته باشید یک رویای قدیم مشابه دوباره به ذهنتان برگردد. درعوض باید حواستان جمع باشد و اول همه جوانب را بررسی کرده و بعد عاشق شوید.

fal
برای گرفتن فال حافظ جدید کلیک نمایید

تبلیغات